Profesjonalne kleje do płytek - nowe produkty firmy SOLBET

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Profesjonalne kleje do płytek - nowe produkty firmy SOLBET

Firma SOLBET, czołowy producent autoklawizowanego betonu komórkowego w Polsce oraz producent chemii budowlanej, poszerza swoją ofertę o dwa nowe wyroby, kleje do płytek: Solbet C2-GEL - klej żelowy do płytek C2 TE 7.7 o podwyższonych parametrach oraz Solbet C2-FLEX - klej do płytek wysokoelastyczny C2 TE S1 7.9.

aktualizacja: 2024-02-06 08:25:08

Wybór odpowiedniego kleju do płytek ma duże znaczenie dla jakości, trwałości i estetyki położonych płytek, a tym samym całego pomieszczenia. Odpowiednio dobrany klej daje nam gwarancję trwałego wykończenia podłoża na lata.

Kleje firmy SOLBET klasy C2 opracowane na bazie wysokiej jakości cementu gwarantują doskonałą jakość wiązania oraz możliwość zastosowania praktycznie w każdych warunkach. Sprawdzają się podczas klejenia płytek ceramicznych oraz kamiennych (niepodatnych na przebarwienia) na ścianach i podłogach, również w warunkach zmiennych temperatur takich jak np. ogrzewanie podłogowe, wewnątrz i zewnątrz budynków.

Oba kleje charakteryzują się zmniejszonym spływem oraz wydłużonym czasie otwartym, co pozwala wykonawcy na położenie kleju na większą powierzchnię i ułożenie na niej płytek. Dodatkowo klej SOLBET C2-FLEX charakteryzuje się odkształcalnością na poziomie od 2,5 do 5 mm, minimalizując ryzyko powstania ewentualnych uszkodzeń płytek. SOLBET C2-GEL oraz SOLBET C2-FLEX dzięki swoim podwyższonym parametrom technicznym są produktami wydajnymi i łatwymi do użycia.

Firma powiązana:
SOLBET

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!