Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Wygodny montaż różnych typów podłóg - One Flooring Range od Bostik

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Wygodny montaż różnych typów podłóg - One Flooring Range od Bostik

Wykańczanie domu wiąże się z koniecznością wyboru inteligentnych produktów, które są wygodne w użytkowaniu i pozwalają uniknąć błędów przy aplikacji. Eksperci firmy Bostik opracowali JEDNOLITY KONCEPT PRODUKTÓW DO PODŁÓG One Flooring Range, przejrzyście porządkujący produkty według zastosowań. Dzięki temu możliwy jest szybki i bezproblemowy montaż różnych typów podłóg w każdym z domowych pomieszczeń.

aktualizacja: 2020-12-07 09:51:56

Wykonawcy profesjonalni przy montażu podłóg mierzą się z szeregiem wyzwań, a jednym z nich jest krótki czas na realizację poszczególnych prac. Dobór odpowiedniego produktu nie tylko znacząco przyspiesza działania, ale też gwarantuje prawidłowe wykonanie projektu i uniknięcie kosztownych pomyłek.

Dlatego niezawodne produkty do podłóg, oferowane przez Bostik, zostały pogrupowane oraz opatrzone praktycznymi oznaczeniami. Dzięki temu możliwe jest szybkie i bezproblemowe kompletowanie potrzebnych preparatów, niezależnie od wielkości prowadzonych prac.

JEDNOLITY KONCEPT PRODUKTÓW DO PODŁÓG One Flooring Range został podzielony na cztery grupy.

  • Pierwsza z nich obejmuje środki do naprawy posadzek jastrychowych betonowych, preparaty odcinające wilgoć, masy samopoziomujące oraz grunty.
  • W kolejnej kategorii znalazły się kleje przylepcowe, dyspersyjne i kontaktowe, dedykowane do mocowania wykładzin, gumy, LVT, linoleum i PVC.
  • Trzecia grupa to produkty do mocowania podłóg drewnianych, wykonanych m.in. z deski litej i warstwowej oraz z szerokiej lub wąskiej deski parkietowej.
  • Ostatnią grupę stanowią kleje do płytek, bardzo dobrze współpracujące z różnymi typami podłoży, takimi jak kamień naturalny, piaskowiec czy marmur. Wykonawcy, którym zależy na szybkim i wysokojakościowym wykonaniu prac, znajdą tu również produkty przeznaczone do ceramiki i gresu, grunty odcinające, a także kleje i fugi (mineralne oraz epoksydowe).

Jak podkreśla Sławomir Pałka, Product Manager Bostik: Stale analizujemy potrzeby rynku, korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz rzetelnej wiedzy eksperckiej. Dzięki temu tworzymy rozwiązania inteligentne, czyli takie, które są łatwe w aplikacji oraz gwarantują pewny efekt. Doskonale znamy realia, w jakich pracują wykonawcy i rozumiemy problemy, z jakimi muszą się mierzyć. Dlatego przez cały czas pracujemy nad tym, aby nasze produkty były nie tylko niezawodne, ale też bardzo wygodne w użytkowaniu. Aby jeszcze bardziej ułatwić wykonawcom codzienne prace, wprowadziliśmy czytelne oznakowania etykiet, ułatwiające szybki, bezbłędny wybór odpowiedniego preparatu.

Na etykiecie każdego produktu znalazły się czytelne oznaczenia: waga, proste piktogramy, rysunek obrazujący zastosowanie oraz pasek, pozwalający na identyfikację obszaru zastosowania. To sprawia, że odnalezienie odpowiedniego środka jest łatwe i intuicyjne.

Prace nad wprowadzeniem spójnych oznaczeń oraz nowym designem opakowań trwały 9 miesięcy, obejmując 200 artykułów w 40 krajach i 26 wersjach językowych. JEDNOLITY KONCEPT PRODUKTÓW DO PODŁÓG One Flooring Range to propozycja dla każdego wykonawcy profesjonalnego, któremu zależy na doskonałej jakości i szybkim tempie wykonywania prac.

One Flooring Range

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2020 - styczeń 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje