Szalunki kartonowe - deskowania do słupów i kolumn

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Szalunki kartonowe - deskowania do słupów i kolumn

Szalunkowe formy tekturowe służą do wykonywania podpór, słupów i kolumn betonowych lub żelbetonowych o przekroju kołowym. Stosuje się je w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. To gotowe do użycia produkty, łatwe w montażu, demontażu i utylizacji. Są lekkie i pokryte od wewnątrz warstwą zapobiegającą przywieraniu betonu. Pozwalają na wykonanie kolumn stylizowanych.

aktualizacja: 2021-05-10 08:46:06

Producentem systemu szalunkowych form tekturowych jest Zakład Produkcji Opakowań TARNOPAK Sp. z o.o. w Jaśle. Oferuje szalunki o przekroju kołowym. Gama produktów ZPO TARNOPAK obejmuje szalunki o średnicach od 10 do 80 cm i standardowych długościach: 2; 2,5; 3; 3,5 m. Inne długości, również powyżej 4 m, są dostępne na specjalne zamówienie. Produkowane szalunki posiadają certyfikat bezpieczeństwa. Na zewnętrznej powierzchni szalunku można wykonać kolorowy nadruk mający charakter informacyjny lub reklamowy.

Szalunki kartonowe
Szalunki kartonowe

Szalunki ZPO TARNOPAK wyróżnia wysoka jakość wykonania. Zostało to docenione nie tylko przez firmy wykonawcze. ZPO TARNOPAK otrzymał, za szalunkową formę tekturową okrągłą, nagrodę "Srebrny Kask" Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa (w 2000 r.), "Złotą Syrenkę" Warszawskich Targów Budowlanych i Nieruchomości oraz wyróżnienie na XIII Międzynarodowych Targach Budownictwa TARBUD.

Od 2003 roku w zakładzie funkcjonuje certyfikowany system zarządzania jakością wg ISO 9001. Dodatkowo w roku 2007 firma uzyskała certyfikat spełniania wymagań NATO wg normy AQAP 2110.

Kartonowe tuleje szalunkowe

Szalunkowe formy tekturowe służą do wykonywania podpór, słupów i kolumn betonowych lub żelbetonowych o przekroju kołowym.
Szalunkowe formy tekturowe służą do wykonywania podpór, słupów i kolumn betonowych lub żelbetonowych o przekroju kołowym.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Montaż izolacji poziomej w istniejących budynkach
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje