Panoramiczny design w systemach Schüco

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Panoramiczny design w systemach Schüco

W 2019 roku firma Schüco rozbudowała ofertę aluminiowych okien, drzwi i fasad o nowe rozwiązania wytyczające trendy w dziedzinie prawdziwego panoramicznego designu.

aktualizacja: 2020-02-20 11:35:00

Należy do nich między innymi system Schüco ASE 67 PD, w którym można wykonywać drzwi tarasowe o wysokości do trzech metrów tworzące efekt szklanej ściany w 20 wariantach otwierania, jedno-, dwu- lub trzytorowych także z otwieranym narożem. Filigranowa rama skrzydła jest schowana w ościeżnicę, którą zabudowuje się w przegrodach budynku. W efekcie wygląda to tak, jakby szyba była wstawiona bezpośrednio w mur, a jedynym elementem sygnalizującym obecność otwieranych elementów jest bardzo wąski styk profili skrzydeł.

Kolejną nowością są drzwi przesuwne i podnoszono-przesuwne Schüco ASE 60/80, które umożliwiają realizację 17 typów otwarć, jedno-, dwu- lub trzytorowych także z otwieranym narożem. Skrzydła mogą osiągać wymiary do 3,5 x 3,2 m lub 3,2 x 3,5 m, przy czym można je obsługiwać manualnie lub automatycznie.

Ofertę uzupełniają panoramiczne okna Schuco AWS 75 PD.SI oraz panoramiczna fasada Schüco FWS 35 PD o ultra wąskich profilach w widoku od wewnątrz i od zewnątrz. Panoramiczne systemy Schüco zdobyły już wiele głównych międzynarodowych nagród w dziedzinie designu i są dostępne w Polsce

Na zdjęciu: drzwi przesuwne Schüco ASE 80.HI o wysokiej izolacyjności cieplnej

Firma powiązana:
Schüco International Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny