Jakość okien FAKRO z długoletnią gwarancją

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Jakość okien FAKRO z długoletnią gwarancją

Firma FAKRO od zawsze dba o najwyższą jakość oferowanych produktów, a klient i jego potrzeby są naszym priorytetem. Ciągły rozwój i udoskonalanie produktów zgodnie z trendami i oczekiwaniami rynku czyni nas jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. Nasze produkty są bezpieczne, ekologiczne i energooszczędne, a ich wysoką jakość potwierdzają liczne krajowe i zagraniczne wyróżnienia i nagrody.

aktualizacja: 2021-03-02 11:46:50

Mamy również pewność, że nasze okna dachowe potrafią zapewnić komfort mieszkania na poddaszu przez długie lata. Jakości jesteśmy pewni, dlatego też pakiety szybowe stosowane w oknach dachowych mają wieczystą gwarancję na gradobicie, a wszystkie okna dachowe są objęte 10-letnią gwarancją.

To nie wszystko. Dajemy możliwość wydłużenia gwarancji na drewniane obrotowe okna z pakietem trzyszybowym U5 aż do 20 lat. Są to bogato wyposażone trzyszybowe okna dachowe, które oprócz doświetlenia pomieszczeń na poddaszu i komfortu obsługi, zapewniają dużą oszczędność energii cieplnej. Odpowiedni bilans energetyczny to niskie koszty ogrzewania w zimie, a rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo zapewniają spokój i wysoką jakość życia mieszkańców.

Trzyszybowe okna dachowe FAKRO malowane lakierem poliuretanowym idealnie nadają się do łazienki lub kuchni.
Trzyszybowe okna dachowe FAKRO malowane lakierem poliuretanowym idealnie nadają się do łazienki lub kuchni.
Okno z pakietem U5 charakteryzuje się współczynnikiem przenikania ciepła na poziomie Uw=0,97W/m2K, a przy montażu z kołnierzem uszczelniającym Thermo 0,86 W/m2K, a więc spełnia, a nawet przewyższa obecne Warunki Techniczne. Parametr termoizolacyjności na tak dobrym poziomie, czyni produkt bardzo dobrym wyborem do budynków energooszczędnych. Zastosowanie energooszczędnych 3-szybowych okien dachowych na poddaszu zmniejsza zapotrzebowanie na energię cieplną podczas chłodnych dni, jednocześnie przyczyniając się do mniejszego zanieczyszczenia powietrza. Dzięki temu są rekomendowane w programie Czyste Powietrze.
Trzyszybowe okna dachowe FAKRO zapewniają dużą oszczędność energii cieplnej.
Trzyszybowe okna dachowe FAKRO zapewniają dużą oszczędność energii cieplnej.

Drewniane okno dachowe z pakietem szybowym U5 jest wygodne w obsłudze dzięki klamce zamontowanej w dolnej części skrzydła i możliwości obrotu o 180° w celu wygodnego umycia zewnętrznej szyby.

Trzyszybowe okno dachowe FAKRO z markizą zewnętrzną chroniącą przed nadmiernym nagrzewaniem.

Okno ma także, podnoszący bezpieczeństwo antywłamaniowe i użytkowe, system topSafe i technologię thermoPro poprawiającą jakość i parametry okien dachowych, czego wynikiem jest wyższa ich energooszczędność, zwiększona trwałość, doskonała szczelność oraz łatwiejszy montaż. W oknach tych zastosowano automatyczny nawiewnik V40P, dostarczający optymalną ilość powietrza do pomieszczenia.

Najwyższej jakości drewno sosnowe, użyte do produkcji tych okien, pochodzi z lasów o planowanej gospodarce leśnej. Jest ono klejone warstwowo i impregnowane próżniowo. Do wyboru mamy trzy rodzaje wykończenia drewnianych profili:

  • malowane ekologicznym lakierem akrylowym w kolorze naturalnym, montowane w większości pomieszczeń na poddaszu,
  • malowane ekologicznym lakierem akrylowym w kolorze białym, z widocznymi słojami drewna, idealne do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz,
  • malowane lakierem poliuretanowym, tworzącym idealnie gładką powierzchnię w białym kolorze - rekomendowane do pomieszczeń o okresowo podniesionej wilgotności powietrza.

Należy pamiętać, że dobre okna to nie wszystko. Równie ważny jest ich dobry ciepły montaż, który pozwoli na trwałe i szczelne połączenie okna z pokryciem dachowym, zapewni ochronę przed śniegiem, deszczem i wiatrem, a także wyeliminuje mostki termiczne, a także przedłuży ich trwałość. Prace te najlepiej przeprowadzić za pomocą dedykowanych systemowych rozwiązań, jak kołnierze w wersji Thermo czy pakiety kołnierzy izolacyjnych, które oferują producenci okien dachowych.

Kołnierze okien FAKRO w wersji Thermo z dodatkową termoizolacją
Kołnierze okien FAKRO w wersji Thermo z dodatkową termoizolacją

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami: https://www.fakro.pl/serwis/gwarancja/

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje