Dlaczego warto zamontować podbitkę dachową z ukrytą wentylacją?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Dlaczego warto zamontować podbitkę dachową z ukrytą wentylacją?

Odpowiedź eksperta: Wśród dostępnych na rynku podbitek dachowych warto zwrócić uwagę na Infratop, a w szczególności nowy panel SV-09/ SVP-09 z ukrytą wentylacją. To opatentowany przez naszą firmę produkt, który wyróżnia się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale również specjalnymi, ukrytymi perforacjami. Takie rozwiązanie zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, odprowadzanie wilgoci i skutecznie zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów.

aktualizacja: 2019-07-15 12:10:11

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, którzy dużą wagę przykładają do estetyki produktów, perforacje umieściliśmy w załamaniu panelu, dzięki czemu są zupełnie niewidoczne. Kształt otworów został tak zaprojektowany, żeby nie dopuścić do przedostawania się przez podbitkę insektów. Mamy też dobrą informację dla wykonawców - profil SV-09/SVP-09 to również szybszy montaż. Nie ma potrzeby instalacji dwóch rodzajów paneli - z perforacją i bez.

Nowość w ofercie VOX łączy w sobie oba te modele. W nowym profilu można swobodnie zamontować punkty świetlne, które zarówno wpływają na walory estetyczne elewacji, ale też poczucie bezpieczeństwa domowników.

Artur Jakubowski
Product Manager
VOX

Dodaj komentarz

time image
time image
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny