Zabezpieczenia przeciwśniegowe marki CREATON

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Zabezpieczenia przeciwśniegowe marki CREATON

Wysokiej jakości zabezpieczenia przeciwśniegowe CREATON skutecznie i trwale chronią rynny oraz strefy przy dachu przed gwałtownym zsuwaniem się śniegu i lodu z połaci. Są doskonale zintegrowane z powierzchnią dachu i pozostałymi rozwiązaniami w ofercie marki. Wszystkie akcesoria można w łatwy sposób instalować na posiadanym dachu, bez ryzyka obniżenia stopnia jego szczelności czy uszkodzenia zamontowanych już dachówek.

aktualizacja: 2021-10-11 10:39:53

W ofercie CREATON dostępne są: noski śniegowe, drabinki śniegowe z wspornikami, rury śniegowe ze wspornikami i haki do bali drewnianych. Moduły są precyzyjnie wykonane z wysokiej jakości aluminium, co gwarantuje pełną funkcjonalność dachu i trwałość, także przy dużych obciążeniach śniegiem i lodem. Rozwiązania montowane są na aluminiowej podstawie, która jest komplementarna z dachówką ceramiczną. Wyjątkiem są noski, które instaluje się na dachówce połaciowej.

Wszystkie elementy są malowane proszkowo na kolor z palety RAL odpowiadający barwie dachówki podstawowej, co zapewnia harmonijny styl i jednolity odcień całego dachu. Odporność na działanie warunków atmosferycznych i starzenie systemu CREATON sprawia, że nie jest wymagane stosowanie żadnych zabiegów konserwacyjnych.

Więcej na: www.creaton.pl

Firma powiązana:
CREATON Polska sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA