Płaska blachodachówka Ruukki Hyygge w nowym kolorze

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Płaska blachodachówka Ruukki Hyygge w nowym kolorze

Ruukki Hyygge wyróżnia się estetyką oraz funkcjonalnościami zapewniającymi łatwy montaż i bezpieczne użytkowanie. Prosta, niebanalna forma blachodachówki doskonale harmonizuje z budynkami o nowoczesnej, geometrycznej bryle. To idealna propozycja dla domów w stylu nowoczesnej stodoły.

aktualizacja: 2021-04-22 05:48:23

Wybór jednego z dwóch wariantów wykończenia płaskiej blachodachówki Ruukki Hyygge: z przetłoczeniami lub bez przetłoczeń oraz możliwość montażu pokrycia dachowego na trzy różne sposoby sprawia, że pod względem wzorniczym dach można dopasować do indywidualnych upodobań oraz bryły budynku. Płaska dachówka modułowa Ruukki Hyygge z widocznymi przetłoczeniami może być układana liniowo lub w cegiełkę, natomiast panele modułowe bez widocznych przetłoczeń idealnie sprawdzą się w układzie w cegiełkę.

Wybór jednego z dwóch wariantów wykończenia płaskiej blachodachówki Ruukki Hyygge
Wybór jednego z dwóch wariantów wykończenia płaskiej blachodachówki Ruukki Hyygge

Cechujący się prostą formą dach będzie idealnym zwieńczeniem nowego domu. Płaska blachodachówka Ruukki Hyygge oferowana dotychczas kolorach: grafitowym, antracytowymi czarnym, dostępna jest także w kolorze szarym*.

Estetyczny wygląd dachu i jego poprawne funkcjonowanie zapewnia specjalnie zaprojektowany system oryginalnych obróbek blacharskich. Przed skutkami promieniowania UV, korozją i zarysowaniami Ruukki Hyygge chronią nowoczesne powłoki GreenCoat Pural BT i GreenCoat Crown BT. Wysoką jakość blachodachówki potwierdza gwarancja do 50 lat, w zależności od wybranej wersji produktu.

* dotyczy powłoki GreenCoat Pural BT

Firma powiązana:
Ruukki Polska

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje