Gazela Biznesu 2020 dla Galeco

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Gazela Biznesu 2020 dla Galeco

Każdego roku wraz z końcem stycznia poznajemy ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw, organizowany przez ogólnopolski dziennik Puls Biznesu. W tym elitarnym gronie nie mogło zabraknąć również producenta systemów rynnowych z Balic pod Krakowem.

aktualizacja: 2021-01-29 12:18:00

Oznaka sukcesu

Puls Biznesu, jako specjalistyczny periodyk poświęcony biznesowi, gospodarce i giełdzie, przygotowuje ranking, w którym badane są wyniki firm za trzy poprzedzające lata. O pozycji w zestawieniu decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów. Plebiscyt organizowany od ponad 20 lat jest dziś jednym z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych, a nagrody w nim przyznawane są bez wątpienia synonimem odniesionego sukcesu. Podczas ostatniej edycji sklasyfikowano blisko 5000 przedsiębiorstw z całej Polski. Wśród nich znalazła się również firma Galeco, która awansowała w porównaniu z poprzednim rankingiem aż o 90 pozycji.

- Wyróżnienie przyznane przez Puls Biznesu uznaje się za jedno z najrzetelniejszych. Stanowi doskonałą rekomendację i ma olbrzymie znacznie w budowaniu oraz kształtowaniu relacji biznesowych. Przedsiębiorstwa, które pojawiają się w rankingu, mogą pochwalić się bowiem dobrą kondycją finansową, świetnym sposobem zarządzania i nienaganną reputacją. Nagroda jest więc też swego rodzaju oznaką wiarygodności - ważną z punktu widzenia kontrahentów. Gazela Biznesu przyznana Galeco stanowi dla nas olbrzymi zaszczyt i powód do dumy. Plasuje nas bowiem wśród elity małych i średnich przedsiębiorstw. To niewątpliwie efekt zaangażowania i codziennej pracy pracowników, którzy czują się ważną częścią naszej firmy - mówi Anna Góral, specjalista ds. marketingu Galeco.

XXI edycja rankingu Galeze Biznesu obejmowała wyniki finansowe przedsiębiorstw z lat 2017-2019, czyli sprzed zmian w warunkach pracy i prowadzenia biznesu wywołanych pandemią COVID-19.

Firma powiązana:
Galeco

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje