CREATON Polska świętuje podwójny jubileusz

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
CREATON Polska świętuje podwójny jubileusz

Czerwiec 2019 roku jest dla firmy CREATON Polska szczególnym miesiącem. Spółka świętuje podwójny jubileusz - 20-lecie otwarcia fabryki dachówek cementowych w Olkuszu oraz 10-lecie fabryki w Chojnicach.

aktualizacja: 2019-06-21 08:28:32

23 czerwca 1999 roku jest przełomową datą w historii CREATON Polska. To wtedy w Olkuszu miało miejsce uroczyste otwarcie najnowocześniejszego ówcześnie zakładu produkcyjnego w całym koncernie ETEX Group, do którego należy spółka. W pełni zautomatyzowana linia produkcyjna, obsługiwana jedynie przez kilkunastu ludzi, była w stanie wyprodukować do 15 milionów dachówek rocznie, wystarczających do pokrycia około 7500 domów. Renoma dachówek cementowych i ogromne zainteresowanie na rynku sprawiły, że dziesięć lat po otwarciu zakładu powstał kolejny - w Chojnicach, na Kaszubach. Dzięki tej nowoczesnej fabryce firma zyskała dwie linie zdolne wytwarzać nawet 140 dachówek cementowych na minutę.

Z okazji tego podwójnego jubileuszu 7 czerwca 2019 roku w wyjątkowym miejscu - Muzeum Lotnictwa w Krakowie odbyła się uroczysta gala. CREATON Polska wraz z zaproszonymi gośćmi, wśród których znaleźli się najważniejsi Partnerzy biznesowi podsumowali okres 20-letniej działalności.

Marek Marchewka, Dyrektor Zarządzający dziękując wszystkim zaproszonym za wspólną historię i wspólne budowanie sukcesu podkreślił znaczenie tych relacji: Siłą CREATON Polska są Partnerzy Handlowi. Od początku istnienia naszej firmy przywiązujemy najwyższą wagę do budowania i zacieśniania relacji biznesowych. Dzięki naszym wieloletnim kontrahentom, których grono ciągle się powiększa, mamy możliwość nieustannego rozwoju. Nasze wspólne wysiłki sprawiają, że produkty CREATON dostępne są na terenie całej Polski i możemy zaspakajać rosnące wymagania rynku.

Uroczysta gala CREATON Polska
Ray Wilson - były wokalista zespołu Genesis
Atrakcją wieczoru był koncert znakomitego Raya Wilsona, byłego wokalisty zespołu Genesis.

Wspaniała oprawa wydarzenia, a przede wszystkim wyjątkowa scenografia rozgwieżdżonego nieba - największego dachu świata stanowiły piękne tło dla tej znakomitej uroczystości.

Firma powiązana:
CREATON Polska sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny