Blachodachówka German Simetric z nowym przetłoczeniem

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Blachodachówka German Simetric z nowym przetłoczeniem

Klasyka oferty Blachotrapez - blachodachówka German Simetric - jest teraz dostępna w nowym wariancie z wyższym przetłoczeniem - 40 mm. Nowoczesny kształt symetrycznej, modułowej blachodachówki stał się jeszcze bardziej wyrazisty.

aktualizacja: 2019-06-04 11:36:57

German Simetric to doskonale znana inwestorom klasyczna blachodachówka modułowa z podwójnym przetłoczeniem o wysokości 29 mm lub 40 mm. Nieco geometrycznym kształtem nawiązuje do dachówek ceramicznych, ale przewyższa je różnorodnością wariantów kolorystycznych i innowacyjnych efektów wykończeniowych. German Simetric to efektowne rozwiązanie o uniwersalnym zastosowaniu. Wzór wpisuje się w styl architektury tradycyjnej, jak i współczesnej, o czym można przekonać się, przeglądając najnowszy katalog realizacji.

Blachodachówka German Simetric

Zasadniczymi atutami dla dekarza i inwestora są dostępność w modułach, intuicyjny montaż, a także najwyższa jakość surowców zachowywana w procesie produkcji, dzięki opatentowanej przez Blachotrapez technologii profilowania blachy - Safe Profiling System. W zależności od wyboru powłoki ochronnej producent zapewnia pisemną gwarancję nawet do 50 lat. Dzięki wysokiej klasy materiałowi wsadowemu, produkt jest odporny na zmienne warunki pogodowe, stanowiąc doskonałą ochronę dachu.

Firma powiązana:
BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny