Dachówka ceramiczna SIMPLA marki CREATON

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dachówka ceramiczna SIMPLA marki CREATON

Ceramiczna SIMPLA marki CREATON to dachówka idealna na nowoczesny dach. Płaski kształt, duży format 300 x 500 mm i modna kolorystyka sprawiają, że jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które ponad wszystko cenią minimalizm. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości powierzchni dachówkę cechuje wyróżniający wygląd, najwyższa jakość i trwałość.

aktualizacja: 2022-01-14 05:27:18

Występuje w barwach zgodnych z najnowszymi trendami we wzornictwie, takich jak czerń i łupek, w wersji szlachetnej matowej angoby i eleganckiej glazury. Minimalistyczna, geometryczna forma w połączeniu ze stonowaną barwą sprawiają, że dach wygląda niezwykle nowocześnie i atrakcyjnie. SIMPLA tworzy funkcjonalne pokrycie dachu, znakomicie komponując się z każdym rodzajem elewacji.

Szczelne zamki oraz uformowane schodkowo zakładki niezawodnie chronią przed wnikaniem wody i zanieczyszczeń. System spodnich żeber i mostków zwiększa wytrzymałość całego dachu. Zużycie ok. 10 szt./m2 skraca czas montażu, zmniejszając koszty wykonania całego dachu. Dachówkę SIMPLA można montować na połaci o nachyleniu wynoszącym już 10° wraz z odpowiednią membraną z oferty CREATON.

SIMPLA, podobnie jak pozostałe modele ceramiczne z oferty marki CREATON, zgodnie z warunkami określonymi na www.creaton.pl posiada jedną z najdłuższych na rynku gwarancji wynoszącą aż do 50 lat.

Więcej informacji o produkcie jest dostępnych na www.creaton.pl.

Firma powiązana:
CREATON Polska sp. z o.o.

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość Cybulski

20 Cze 2018, 12:41

Duża i bardzo ładna forma tej dachówki. Taka nowoczesna i prosta. Z tego co słyszałem to te dachówki powstają w najnowocześniejszej fabryce dachówek na świecie i znajduje się ona właśnie w Polsce. To miło, że takie dobre produkty powstają w kraju.

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje