Nagrodzono najlepszych SUPERDEKARZY 2009

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2010-02-01 13:29:36
Nagrodzono najlepszych SUPERDEKARZY 2009
Za nami Wielka Gala z okazji zakończenia pierwszej edycji programu SUPERDEKARZ 2009. W piątek, 29 stycznia 2010 roku w Warszawie spotkali się najlepsi dekarze z całej Polski. W czasie Gali nagrodzono najlepszych SUPERDEKARZY, a potem zabawa trwała do białego rana.

Wielka Gala kończąca pierwszą edycje programu SUPERDEKARZ zgromadziła najlepszych dekarzy z całej Polski.
Wielka Gala kończąca pierwszą edycje programu SUPERDEKARZ zgromadziła najlepszych dekarzy z całej Polski.
Bal zakończył pierwszą edycję programu społecznościowego dla dekarzy SUPERDEKARZ. Przez ostatnie miesiące zrzeszał on fachowców, których łączy profesjonalizm, poczucie humoru oraz marzenia. W trakcie finałowej gali, w błysku fleszy i wśród gwaru tłumu, najlepsi z najlepszych zostali specjalnie wyróżnieni. Całość imprezy wypełniły niezwykłe atrakcje.

Galę finałową poprowadziła gwiazda telewizyjna, popularna i piękna Monika Richardson, a towarzyszył jej nikt inny, jak tylko sam Krzysztof Skiba, który prowadził cykl imprez inaugurujących program - „Pod dachami świata”. Jego obecność zagwarantowała szalone i pełne niespodzianek afterparty.

Zanim na scenie pojawił się Stachurski, który w trakcie swojego koncertu zaśpiewał hymn programu – „Zostań dekarzem”, wręczono nagrody główne - statuetki SUPERDEKARZA 2009. Uhonorowanych zostało czterech dekarzy: Marian Maciejasz ze Świdnicy, Marian Szmigiel z Poznania, Edward Bartyla z Chudoby oraz Roman Dyduch z Orzesza.

Dodatkowo sześciu dekarzy zostało wyróżnionych jako najlepszych w regionach: Marian Małka z Piły, Tomasz Święty z Czwartakowa, Edward Karniej z Sobótki, Bogdan Kalinowski z Białegostoku, Zbigniew Gozdur ze Zwolenia oraz Jan Hajduk z Warmątowic.

W trakcie tego niezwykłego wieczoru odbył się m.in. pokaz akrobatyczny w wykonaniu finalisty programu „Mam talent” Ssnaka, a profesjonalni mimowie ożywili komiks o SUPERDEKARZU oraz odegrali scenki ilustrujące wyniki ankiet dotyczących członków dekarskiej społeczności – dowiedzieliśmy się kim jest statystyczny superfachowiec. Muzykę do białego zapewnił m.in. zespół Szymonersi.

Marian Maciejasz ze Świdnicy został SUPERDEKARZEM 2009.
Finalista programu „Mam talent” Ssnake był jedną z gwiazd wieczoru.
Marian Maciejasz ze Świdnicy został SUPERDEKARZEM 2009.
Finalista programu „Mam talent” Ssnake był jedną z gwiazd wieczoru.

Kiedy 6 kwietnia 2009 uruchomiliśmy serwis internetowy nie spodziewaliśmy się aż tak dużego odzewu – stwierdził w trakcie gali Grzegorz Barycki, dyrektor marketingu firmy Monier Sp. z o.o.. – W pierwszej edycji programu wzięło udział ponad 600 osób z całej Polski, a w trakcie dziewięciu miesięcy stronę odwiedziło 3000 osób. Jest to prawdziwy sukces w branży dekarskiej.

W trakcie trwania programu rozdanych zostało ponad 2 tysiące nagród i ułożonych 837 731 metrów kwadratowych . Dzięki temu ok. 19 tysięcy ludzi ma pewny dach nad głową.

 

Wielka Gala finałowa była hucznym podsumowaniem pierwszej edycji programu oraz niezwykle udanym spotkaniem najlepszych w Polsce specjalistów. Przed nami kolejna edycja, która wyłoni następnych SUPERDEKARZY 2010.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny