Dachówki Braas - piękno i jakość na lata

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dachówki Braas - piękno i jakość na lata

Dachówki Braas od lat zdobywają uznanie inwestorów wyróżniając się niezawodnością, długowiecznością oraz estetyką. Są wyjątkowo trwałe, mrozoodporne, odporne na uszkodzenia, dzięki czemu zachowują swój wygląd i doskonałe właściwości długie lata. Produkowane z surowców naturalnych i uszlachetniane najwyższej jakości powłokami są synonimem piękna, naturalności i bezpieczeństwa.

aktualizacja: 2024-02-06 08:49:44

Cieszące się od wielu lat popularnością dachówki płaskie Braas doskonale wpisują się w nowoczesne aranżacje, przyciągając wielbicieli minimalistycznego designu. Wśród bogatej oferty dachówek ceramicznych Braas jednym z najpopularniejszych modeli jest Turmalin - płaska dachówka o minimalistycznym charakterze, która doskonale sprawdza się na budynkach o prostej bryle architektonicznej.

Równie niezmiennym powodzeniem cieszy się model dachówki betonowej Teviva Cisar, który charakteryzuje się prostym, nowoczesnym kształtem i czystą linią, dzięki swoim walorom sprawdza się zarówno na budynkach nowo budowanych, jak i remontowanych. Dzięki opatentowanej przez Braas technologii Cisar, dachówka Teviva charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością i gładkością powierzchni.

Dachówki Braas - trwałe, a zarazem piękne - stanowią niekwestionowany wybór dla tych, którzy cenią sobie jakość i piękny wygląd w jednym. Objęte są 30-letnią gwarancją producenta.

Firma powiązana:
BMI Braas

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!