SOLROOF - zintegrowany dach fotowoltaiczny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
SOLROOF - zintegrowany dach fotowoltaiczny

To właśnie dzisiaj (31.01.2023) ma miejsce oficjalna premiera SOLROOF - zintegrowany dach fotowoltaiczny. Oficjalna premiera nowej marki i produktów na rynku pokryć dachowych odbywa się na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023.

aktualizacja: 2023-01-31 11:38:03

SOLROOF to modułowy zintegrowany dach fotowoltaiczny, który powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na czystą energię.

Stosując nowoczesne rozwiązanie wykluczono nieatrakcyjne, ciężkie panele fotowoltaiczne, wraz z widoczną konstrukcją montażową i okablowaniem, które znamy ze standardowych rozwiązań. System wykorzystuje optymalizatory firmy SolarEdge, dzięki czemu uzyskiwana jest maksymalna wydajność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Technologia SOLROOF jest w pełni zgodna z normami budowlanymi zapewniając wysoki standard użytkowania całego budynku.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i zobaczyć system SOLROOF na żywo - ZAPRASZAMY NA TARGI BUDMA do hali 6, stoisko 28. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.solroof.eu.

Firma powiązana:
Blachprofil 2

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!