Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Pompy ciepła

MONOBLOK - pierwszorzędna pompa ciepła od STIEBEL ELTRON. Skorzystaj z PROMOCJI

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2021-05-13

Odkryj darmową energię z powietrza i ogrzewaj swój dom monoblokowymi pompami ciepła STIEBEL ELTRON. W okresie od kwietnia do końca grudnia 2021 r. skorzystaj ze specjalnej promocji na rozwiązania dedykowane nowym i modernizowanym budynkom. Poznaj dostępne pakiety i uzyskaj dofinansowanie z programu CZYSTE POWIETRZE. Zainwestuj w niezależność energetyczną i ciesz się komfortem.

Ekologicznie i nowocześnie z marką STIEBEL ELTRON

MONOBLOK to hermetycznie zamknięta na etapie produkcji konstrukcja pomp ciepła, z fabrycznie zamkniętym układem chłodniczym. Prosta w instalacji, bezpieczna dla Użytkownika. Pompuj czyste ciepło do swojego domu ze STIEBEL ELTRON.

W nowych budynkach pompy ciepła mają doskonałą wydajność. Dodatkowo można je podłączyć do systemu wentylacji, który umożliwia centralną regulację temperatury i jakości powietrza. Ich niskie zużycie w naturalny sposób pomaga zminimalizować koszty ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody.

W budynkach modernizowanych zastąpienie tradycyjnych systemów grzewczych powietrzną pompą ciepła przynosi duże oszczędności finansowe. Prosty montaż jest możliwy dla szerokiej gamy budynków, od domków letniskowych po budynki komercyjne, często przy wykorzystaniu istniejącej instalacji grzewczej. Rezygnując ze starych i nieefektywnych pieców czy kotłów warto skorzystać z dofinansowania w ramach programu CZYSTE POWIETRZE. Poczuj moc oszczędności!

Pakiety STIEBEL ELTRON objęte PROMOCJĄ

Pakiet dedykowany do nowych domów o powierzchni 100-220 m2 - HPA 8 Plus COOL FLEX Set.Pakiet zaprojektowany na potrzeby nowych i modernizowanych domów o powierzchni
100-400 m2 w trzech opcjach mocy - HPA 7/10/13 Premium COOL BASIC Set. Wielofunkcyjna centrala grzewcza z wbudowaną powietrzną pompą ciepła - LWZ 8 CS Premium. Przeznaczona do nowych domów o powierzchni do 200 m2.

Wszystkie pakiety zostały objęte 3 letnią gwarancją z pełnym osprzętem STIEBEL ELTRON z możliwością przedłużenia do 5 lat.

MONOBLKOWE pompy ciepła w promocyjnych cenach i 3 prostych krokach

Już dziś działaj ekologicznie, będąc świadomym efektywność energetycznej i długoterminowych oszczędności w budżecie domowym. Wybierz MONOBLOK STIEBEL ELTRON.

źródło i zdjęcia: Stiebel Eltron

Pozostałe promocje
Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum