Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Największy rabat na okna Sokółka!

Kup drewniane okna Sokółka w promocyjnej cenie już teraz i zatrzymaj ciepło w domu.

Największy rabat na okna Sokółka!
SOKÓŁKA OKNA I DRZWI Drewniane okna i drzwi balkonowe
sokolka.com.pl
SOKÓŁKA OKNA I DRZWI Drewniane okna i drzwi balkonowe
Dane kontaktowe:
bezpłatna infolinia 800 122 822
Lotników Lewoniewskich 1, 16-100 Sokółka

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Ile ciepła tracimy przez okna?

Eksperci zgodnie twierdzą, że odpowiedni wybór oraz poprawny montaż okien odgrywają kluczową rolę w efektywnym zarządzaniu energią w domu. Nieprawidłowo dobrane lub zamontowane okna mogą prowadzić do strat ciepła sięgających od 15 do 25%.

Podczas wyboru okien istotne nie są tylko cena czy estetyka. Najważniejsze jest zwrócenie uwagi na współczynnik przenikania ciepła. Wybierając okna, warto skupić się na modelach o jak najmniejszym współczynniku przenikania ciepła, co wpłynie korzystnie na izolację termiczną domu.

Straty ciepła w domu
Straty ciepła w domu

Odpowiednio dobrane ciepłe, drewniane okna stanowią inwestycję, która szybko się zwróci poprzez generowanie oszczędności na kosztach ogrzewania przez długie lata.

Okna, dzięki którym zaoszczędzisz na ogrzewaniu

Energooszczędne okna drewniane marki Sokółki, wyposażone w trójwarstwową konstrukcję szyb, odgrywają istotną rolę w oszczędzaniu energii i zapewnianiu lepszej ochrony przed zimnem wewnątrz pomieszczeń.

System trzech uszczelek zapewnia dodatkową szczelność okien, co również przyczynia się do redukcji strat ciepła. Ponadto, zwiększona termoizolacyjność wynika z głębszego umieszczenia pakietu szybowego w ramie drewnianej.Zastosowanie okien o najwyższych parametrach materiałowych przekłada się na znaczące obniżenie strat ciepła oraz poprawę izolacji termicznej pomieszczeń.

Drewniane okna marki Sokółki, wyposażone w trzy warstwy szyb, system uszczelek oraz głębsze osadzenie pakietu szybowego w ramie, stanowią efektywne rozwiązanie zwiększające energetyczną wydajność domu i zapewniające lepszą ochronę przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.

źródło i zdjęcia: Sokółka Okna i Drzwi