PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Pompy ciepła

Limitowana oferta promocyjna na zestawy od Panasonic

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-09-15

Panasonic Heating & Cooling Solutions, lider w branży klimatyzacji i ogrzewania z ponad 60-letnim doświadczeniem, wprowadza specjalną, limitowaną ofertę promocyjną. "Limitowana Oferta na Zestawy", umożliwia zakup zestawów obejmujących pompę ciepła, podgrzewacz ciepłej wody użytkowej PAW-TD i zbiornik buforowy PAW-BTANK po obniżonych cenach katalogowych.

Promocja jest dostępna do końca grudnia bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów promocyjnych zestawów. Ta niepowtarzalna okazja jest szczególnie atrakcyjna dla tych, którzy planują modernizację lub wymianę swojego obecnego systemu grzewczego. Dzięki tej ofercie, klienci Panasonic mogą zapewnić sobie nie tylko wyższy komfort użytkowania, ale również znaczne oszczędności energii.

W dobie rosnącej świadomości ekologicznej i konieczności oszczędzania energii, oferta Panasonic jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Dzięki promocji "Limitowana Oferta na Zestawy", klienci mogą skorzystać z najwyższej jakości urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, które są nie tylko wydajne, ale również energooszczędne. To doskonała okazja do zainwestowania w nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla swojego domu czy biura.

Dla Instalatorów:

Aby dowiedzieć się więcej i zapytać o szczegóły, skontaktuj się z najbliższym Dystrybutorem Panasonic. Kliknij tutaj, aby znaleźć najbliższego Dystrybutora.

Dla Użytkowników:

Aby dowiedzieć się więcej i zapytać o szczegóły, skontaktuj się z najbliższym Instalatorem Panasonic, który pomoże Ci wybrać i zainstalować odpowiednie rozwiązania. Kliknij tutaj, aby znaleźć najbliższego Instalatora.

źródło i zdjęcia: Panasonic Heating & Cooling Solutions

Pozostałe promocje