PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Kostka brukowa, tarasy, obrzeża

Promocja "Stylowo i pięknie" - okazja na wyjątkowe produkty i nagrody

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-09-06

Marzysz o pięknie wybrukowanym podjeździe, eleganckich ścieżkach ogrodowych lub przytulnym tarasie, na którym będziesz mógł cieszyć się spokojem i urodą Twojego otoczenia? Teraz to możliwe dzięki promocji "Stylowo i pięknie" od firmy Bruk-Bet! To doskonała okazja, aby uczynić Twoje otoczenie jeszcze bardziej wyjątkowym.

Promocja "Stylowo i pięknie" to oferta, która nie tylko pozwoli Ci zakupić wyjątkowe produkty do aranżacji przestrzeni wokół Twojego domu, ale także nagrodzi Cię za wybór produktów objętych promocją. Dlaczego warto skorzystać z tej okazji?

Wyjątkowe produkty od Bruk-Bet

Firma Bruk-Bet to gwarancja jakości i stylu. Wybierając produkty tej firmy, masz pewność trwałości i estetyki. Teraz możesz je mieć jeszcze bliżej, korzystając z atrakcyjnych cen w ramach promocji "Stylowo i pięknie". Niezależnie od tego, czy planujesz wyłożenie podjazdu, ścieżek ogrodowych czy budowę tarasu, firma Bruk-Bet ma odpowiednie produkty, które sprostają Twoim oczekiwaniom.
Nagrody dla Kupujących

To nie koniec korzyści związanych z promocją. Kupując produkty objęte ofertą "Stylowo i pięknie", masz szansę zdobyć jedną z trzech wyjątkowych nagród.

Oto nagrody, które czekają na Ciebie:

  • Nagroda 1: 25000 zł brutto

Największa z nagród pozwoli Ci na jeszcze więcej luksusowych aranżacji w Twoim ogrodzie. Wykorzystaj ją na zakup kolejnych pięknych produktów od Bruk-Bet lub spełnij inne swoje marzenia.

  • Nagroda 2: Kosiarka akumulatorowa Kärcher LMO 18-33 SET (15000 zł brutto)

Zadbaj o trawnik w swoim ogrodzie w najwyższej jakości stylu. Ta kosiarka pomoże Ci utrzymać trawnik w perfekcyjnym stanie.

  • Nagroda 3: Myjka wysokociśnieniowa Kärcher K3 (5000 zł brutto)

Twoje ścieżki, taras i podjazd zawsze będą czyste i zadbane dzięki tej myjce wysokociśnieniowej. To narzędzie, które z pewnością ułatwi Ci pracę w ogrodzie.

  • Bonusowa Nagroda: Wózek z wężem ogrodowym Gardena - 25 m

Każdy zakup objęty promocją to szansa na zdobycie tego praktycznego wózka z wężem ogrodowym, który ułatwi Ci podlewanie roślin i utrzymanie ogrodu w doskonałym stanie.

Nie czekaj zatem dłużej! Skorzystaj z promocyjnych cen na produkty od Bruk-Bet i zdobądź jedną z fantastycznych nagród. Twój dom zasługuje na piękno i styl - teraz to możliwe w jeszcze bardziej przystępnej cenie. Promocja "Stylowo i pięknie" jest okazją, którą warto wykorzystać, aby uczynić swoje otoczenie jeszcze bardziej wyjątkowym.

źródło i zdjęcia: BRUK-BET

Pozostałe promocje