PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Okna i drzwi balkonowe z PVC

Stolarka otworowa - dlaczego warto kupować od jednego producenta?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut

Zakup wszystkich elementów stolarki otworowej od jednego producenta to mądry i racjonalny wybór, który daje szereg korzyści, mających wpływ zarówno na estetykę domu, jak i sam proces budowy. Zamówienie kompletu stolarki w salonie firmowym daje nam również możliwość konsultacji na każdym etapie z wykwalifikowanym Doradcą Techniczno-Handlowym.

Doskonałe dopasowanie stolarki do wymagań klienta

Kompleksowe rozwiązanie oferowane przez jednego producenta pozwala na zachowanie spójności kolorystycznej wszystkich elementów, od bram garażowych, poprzez okna na drzwiach kończąc. Co więcej, uzyskujemy możliwość miksowania różnych rozwiązań w jednym budynku, np. ciekawych połączeń produktów aluminiowych i PCV, które - choć wykonane z różnych materiałów - pozostają wierne jednej stylistyce.

Drzwi tarasowe KRISPOL w salonie
Drzwi tarasowe KRISPOL w salonie

Szeroką gamę produktów, które zaspokoją wszelkie potrzeby w zakresie stolarki otworowej, znajdziemy w salonach KRISHOME, które oferują produkty renomowanej marki Krispol. W jednym miejscu, bez konieczności odwiedzania kilku punktów, znajdziemy drzwi, bramy, okna i dopasowane do nich rolety, w bogatym wachlarzu kolorów i rozwiązań technologicznych. Tam też - jeśli zajdzie taka potrzeba - zamówimy usługi wyspecjalizowanej ekipy monterskiej, która może się podjąć montażu wszystkich zakupionych elementów stolarki.

Producent, firma KRISPOL, w dużym stopniu ułatwia wybór punktu sprzedaży, umieszczając na swojej stronie wyszukiwarkę, za pomocą której Klienci znajdą salony zlokalizowane najbliżej swojego miejsca zamieszkania.

Co więcej, za pośrednictwem tego narzędzia dowiemy się, czy salon dysponuje fachowcami, którzy ukończyli prowadzone przez producenta szkolenia i których wiedza i umiejętności potwierdzone są stosownymi certyfikatami. Daje to gwarancję, że montaż wykonany zostanie solidnie, co w przypadku stolarki okienno-drzwiowej jest tak samo ważne, jak dobra jakość samego produktu.

Zamówienie kompletu stolarki w salonie KRISHOME - oszczędność czasu i nerwów

Kolejną korzyścią, jaka płynie z zakupu całego kompletu stolarki otworowej od jednego producenta jest możliwość elastycznego doboru czasu dostawy produktów na budowę, dostosowanego do zaawansowania prac i gotowości ekipy monterskiej. Jeśli jesteśmy na takim etapie budowy, który pozwala nam na montaż wszystkich elementów jednocześnie – to możemy zamówić dostawę całego zamówienia na ten sam dzień. Jeśli jednak niektóre etapy się przedłużają, możemy też, w zależności od potrzeb, najpierw zamontować okna, potem drzwi, a następnie bramę

Okna KRISPOL w aneksie kuchennym
Okna KRISPOL w aneksie kuchennym

Zamówienie kompletu stolarki w salonie KRISHOME daje nam możliwość konsultacji na każdym etapie z wykwalifikowanym Doradcą Techniczno-Handlowym, który odpowiada na wszystkie pytania i pomaga dostosować ofertę do oczekiwań i potrzeb klienta. Wybór jednego producenta to również korzyści już na etapie korzystania z produktów m. in. jednolity serwis gwarancyjny w przypadku wyboru produktów marki KRISPOL - gwarancja na produkty z linii HOME wynosi 5 lat, na okna jest to 7 lat, przy regularnym dokonywaniu przeglądów serwisowych.

Sieć salonów KRISHOME w czasach pandemii

Obecne czasy stawiają przed wszystkimi nowe wyzwania, które wymagają niestandardowych rozwiązań, dopasowanych do realiów życia z pandemią w tle. Wychodząc naprzeciw swoim klientom, sieć salonów KRISHOME stworzyła bardzo pomocne narzędzie, które pozwala dokonać bezpiecznych zakupów nawet bez wychodzenia z domu. Oparte jest ono o możliwość przeprowadzenia pełnych konsultacji z klientem online, nie tylko za pośrednictwem rozmowy telefonicznej, ale również za pomocą dwóch nowych kanałów.

Okna KRISPOL w jadalni
Okna KRISPOL w jadalni

Obecnie w salonach KRISHOME możemy porozmawiać z doradcą techniczno-handlowym poprzez popularne komunikatory Messenger oraz Whatsapp. Możemy się umówić na wideorozmowę, podczas której będziemy mogli zapoznać się z ofertą i poznać szczegóły dotyczące interesujących nas produktów, w dogodnym dla nas czasie, bez konieczności osobistego odwiedzenia salonu. Jest to bardzo elastyczne rozwiązanie, ponieważ można dostosować tę rozmowę do planu dnia, nie tracąc czasu na dojazd.

Przeszklone drzwi KRISPOL w korytarzu
Przeszklone drzwi KRISPOL w korytarzu

Czyli kupujemy okna i drzwi od jednego producenta

Bez wątpienia, lista korzyści, jakie niesie ze sobą wybór stolarki otworowej z oferty jednego producenta jest długa, a każdy z jej punktów wart jest naszej uwagi. Każdy krok do urzeczywistnienia marzenia o własnym domu należy wykonać rozważnie, biorąc pod uwagę wszelkie dostępne możliwości.

Decydując się na zakup w salonach KRISHOME mamy pewność, że przez cały proces realizacji zamówienia zostaniemy przeprowadzeni w sposób fachowy i przyjazny tak, aby ten etap budowy przebiegł bezproblemowo, a jego efekty - solidne i efektowne drzwi, okna i bramy - cieszyły nas przez kolejne, długie lata.

źródło i zdjęcia: KRISPOL

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum