ICYPOL: Ocieplanie stropu od spodu lub od góry pianką

SkutecznaIZOLACJA Icynene jest pianką izolacyjną, której zastosowanie przewidziane jest również w takich miejscach jak stropy między kondygnacyjne. Stropy spełniają równocześnie dwie funkcje. Zamykają od góry jedną kondygnację i stanowią zarazem podłogę kondygnacji wyższej. Sposób użytkowania pomieszczeń decyduje o sposobie konstruowania zamykających je stropów.

ICYPOL: Ocieplanie stropu od spodu lub od góry pianką
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
domoterm.pl
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
Dane kontaktowe:
660 727 805, 728 483 862
Kościuszki 33, 47-400 Racibórz

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Zależnie od położenia podłogi czy stropu w budynku, stosuje się zróżnicowane grubości izolacji, które muszą spełniać różne wymagania dotyczące izolacyjności termicznej i izolacji akustycznej. Każdy z Nas oczekuje, że jego strop, który jest dobrze zaizolowany termicznie i akustycznie uchroni go od strat ciepła i równocześnie od nieprzyjemnych odgłosów użytkowników poddasza.

Strop z desek po natrysku izolacji od spodu

SkutecznaIZOLACJA Icynene pozwala wykonać izolację termiczną i izolację akustyczną, która w swojej budowie spełnia równocześnie obydwa te warunki czyli doskonale izoluje termicznie jak akustycznie. Zastosowanie pianki otwartokomórkowej w skuteczny sposób wpływa na zminimalizowanie mostków termicznych jak i mostków akustycznych.

Ocieplenie stropu od spodu

Dla inwestora, który nie chce stosować zwykłych czy tradycyjnych rozwiązań izolacyjnych, często nie do końca spełniających jego oczekiwań, po analizie parametrów pianki izolacyjnej Icynene wybiera SkutecznąIZOLACJĘ. W tym wypadku natrysk pianki poliuretanowej ICYNENE SkutecznaIZOLACJA na strop od gór lub od dołu jest doskonałym rozwiązaniem technicznym.

Ocieplenie stropu od góry

ZOBACZ FILM

źródło i zdjęcia: ICYPOL