ICYPOL: Termomodernizacja: ocieplenie ścian, a może dachu? Co wybrać?

Jeśli musisz zdecydować o tym co ocieplić w Twoim domu, na co się zdecydujesz? Wiadomo, iż kompleksowe ocieplenie budynku stanowi najlepsze rozwiązanie, ale bywa czasem tak, że budżet domowy nie pozwala na kompletną termomodernizację, dlatego lepiej polepszyć izolacyjności niektórych części budynku niżeli pozwolić na dalszą stratę energii i co za tym idzie pieniędzy.

ICYPOL: Termomodernizacja: ocieplenie ścian, a może dachu? Co wybrać?
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
domoterm.pl
ICYPOL SkutecznaIZOLACJA ICYNENE – lekka, otwartokomórkowa pianka poliuretanowa
Dane kontaktowe:
660 727 805, 728 483 862
Kościuszki 33, 47-400 Racibórz

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Wybór najlepszego miejsca budynku do ocieplenia, zależy w głównej mierze od rodzaju budynku i klimatu w jakim się znajduje. Dla przykładu, dla domu z poddaszem użytkowym, znajdującym się w klimacie, gdzie występują duże opady śniegu i niskie temperatury w okresie zimowym, izolacja dachu będzie najefektywniejszym rozwiązaniem. Poddasza są często źródłem największej ucieczki powietrza, a w okresie zimowym uciekające ciepłe powietrze może doprowadzić do zawilgocenia przegrody dachowej, jak również do powstawania zapór lodowych na dachu.

Ten zastany na dachu lód może być bardzo niebezpieczny dla budynku, bowiem może doprowadzić do powstania przecieków, jak również do uszkodzenia poszycia dachu w szczególności, kiedy poszycie stanowią gonty.

Poddasze ocieplone i uszczelnione jednocześnie za pomocą natryskowej pianki takiej jak ICYNENE może przynieść wiele korzyści dla domu takich jak utrzymywanie równomiernej temperatury w całym budynku minimalizując straty ciepła przez poddasze i zmniejszając ryzyko powstawania zapór lodowych, a także wiele innych korzyści…

Porozmawiaj z autoryzowanym wykonawcą ICYNENE w Twojej okolicy i poznaj więcej powodów, dla których izolacja ICYNENE jest najlepszym rozwiązaniem na ocieplenie Twojego poddasza.

Mapa wykonawców - KLIKNIJ TUTAJ.

źródło i zdjęcia: ICYPOL