Toaleta myjąca czy bidet? Które z nich wybrać, jeśli chcemy mieć w łazience najbardziej komfortowe urządzenie do higieny intymnej? Z pomocą ekspertek wyjaśniamy, dlaczego dobrym wyborem jest toaleta myjąca, opisujemy zasady jej działania, sposób montażu oraz jej funkcje.
Do czego służy toaleta myjąca?
Ergonomiczność i uniwersalność to najważniejsze cechy toalety myjącej, która łączy funkcje toalety i bidetu oraz zapewnia użytkownikom długotrwałe poczucie czystości i świeżości.
Z uwagi na brak potrzeby korzystania z papieru toaletowego, oszczędzamy znaczne ilości surowców do jego produkcji, zużywamy także mniej wody. Mała zmiana może dużo znaczyć.
Toaleta myjąca dla całej rodziny
Jedne z najbardziej znanych toalet myjących na świecie to produkty Geberit AquaClean. Dzięki opatentowanej technologii WhirlSpray, pulsujący strumień prysznicowy umożliwia precyzyjne i dokładne mycie przy małym zużyciu wody. Innowacyjna technika TurboFlush zapewnia wyjątkowo ciche i dokładne spłukiwanie.
Z szerokiej oferty Geberit można wybrać odpowiednią toaletę myjącą dostosowaną praktycznie do każdej sytuacji życiowej i do potrzeb różnych użytkowników.
Geberit AquaClean Mera zapewnia pełną wygodę i spełnia najwyższe wymagania projektowe i funkcjonalne. AquaClean Sela natomiast charakteryzuje ponadczasowe, purystyczne wzornictwo. Ta elegancka toaleta myjąca ma wyrazistą formę i wysokiej jakości materiały. To urządzenie niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze.
Toaleta myjąca AquaClean Tuma to wszechstronne rozwiązanie, które zapewnia komfortowe mycie wodą w każdym domu. Jest też dostępna z deską sedesową do późniejszego montażu - stanowi alternatywę dla urządzenia WC, tyle że z funkcją higieny intymnej.
Dodatkowo wszystkie parametry toalet myjących da się wygodnie ustawić na stałe - z wykorzystaniem pilota, bezprzewodowego panelu sterowania lub aplikacji Geberit AquaClean.
Prosta instalacja toalety AquaClean
Atutami toalety myjącej AquaClean są także: wyjątkowe wzornictwo, doskonała jakość użytych materiałów, która zapewnia trwałość urządzenia, oraz łatwy montaż. Jeśli zdecydujemy się na stelaż podtynkowy Geberit, zyskamy pewność prawidłowego działania urządzeń po obu stronach ściany.
Istotny jest także wybór stelaży i ceramiki łazienkowej z katalogu jednego producenta - to gwarancja dobrego dopasowania wszystkich składowych naszej wymarzonej łazienki.
Doskonale dopasowane elementy do instalacji znajdziemy m.in. w systemie Geberit GIS, który pozwalana na opracowanie zindywidualizowanych i ekonomicznych rozwiązań na potrzeby każdego projektu budowlanego, bez względu na to, czy został stworzony dla nowego budynku czy dla wyremontowanej łazienki.
Źródło i zdjęcia: Geberit