PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Materiały do instalacji

Zmiękczacz wody - dlaczego warto w niego zainwestować?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut

Mniej kamienia, które ogranicza konieczność sprzątania, miękka woda, która pozytywnie wpływa na naszą skórę i włosy, zmiękczone ubrania, które są przyjemne w dotyku - zmiękczacz wody to przydatne urządzenie, które znajdzie swoich zwolenników w każdym domu.

Zmiękczacze wody to niezwykle przydatne urządzenia w każdym domu - zapewniają dostęp do świeżej, zdrowej i zmiękczonej wody, która korzystnie wpływa na wiele aspektów naszego życia.

 

Wyjątkowym produktem w tej gamie jest zmiękczacz BWT Perla - to kompaktowe, dwukolumnowe urządzenie, które potrafi zaopatrzyć cały dom w jedwabiście miękką i perłową wodę BWT - od łazienki po kuchnię.

Każdy, kto kiedykolwiek poczuł miękką perłową wodę BWT, nigdy nie będzie chciał stracić tego uczucia. To prawdziwy eliksir piękności.

Zmiękczona woda sprawia, że nasza skóra staje się bardziej aksamitna i delikatna, włosy są błyszczące, a ubrania po praniu są miękkie i przyjemniejsze w dotyku.

Co dobrego daje zmiękczacz wody BWT Perla?

Jednym z głównych atutów BWT Perla jest technologia, którą zastosowano w urządzeniu. Dwukolumnowy zmiękczacz z żywicą jonowymienną zapewnia dostęp do jedwabiście miękkiej perłowej wody BWT przez całą dobę, nawet przy zwiększonym użyciu wody, np. wtedy, kiedy jednocześnie domownicy korzystają z prysznica, pralki i zmywarki.

Dzieje się tak, ponieważ BWT Perla osiąga maksymalny szczytowy przepływ wody do 53 l/min. W ten sposób miękka woda jest zawsze i dla każdego dostępna. Zmiękczacz wody BWT Perla został zaprojektowany tak, by jednocześnie wpisywał się w nowoczesny design, a przy tym był funkcjonalny i prosty w obsłudze.

Zmiękczacz do wody - korzyści
Korzyści płynące z używania zmiękczacza wody w domu

Zmiękczacz do wody - mniej kamienia, więcej oszczędności

Zmiękczacz w domu jest przydatnym urządzeniem, a jego zakup to rozsądna decyzja, która korzystnie wpłynie zarówno na środowisko, jak i na domowy budżet. Im bardziej miękka woda, tym mniej detergentu i środków do zmywania trzeba użyć.

To mniej kamienia na armaturze łazienkowej czy kuchennej, a tym samym mniej sprzątania. To higiena systemu ogrzewania, a tym samym mniejsze zużycie energii i niższe koszty. Ostatecznie to mniej awarii i napraw serwisowych urządzeń, które mają kontakt z wodą.

Chroń swój dom za pomocą zmiękczacza BWT Perla

BWT Perla jest wyjątkowa nie tylko ze względu na parametry techniczne, lecz także dlatego, że ma wiele ważnych funkcji i czujników, które chronią dom przez całą dobę:

  • AQA Watch - wykrywa nieprawidłowe zużycie wody użytkowej,
  • AQA Guard - monitoruje wilgotność podłogi,
  • AQA Stop - odcina dopływ wody w przypadku wycieku,
  • AQA Safe - zapobiega wyciekowi wody ściekowej w przypadku awarii zasilania.

Źródło i zdjęcia: Onninen

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum