Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Narzędzia

Skandynawska jakość za rozsądną cenę. Profesjonalne narzędzia dla fachowców marki IRONSIDE

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-09-24

Pracujesz w budownictwie, przemyśle lub w motoryzacji? A może jesteś instalatorem lub majsterkowiczem z zamiłowania? Ten artykuł jest dla Ciebie! Szukasz produktów wysokiej jakości w rozsądnej cenie? Poznaj profesjonalne narzędzia dla fachowców od marki IRONSIDE.

Poznaj markę IRONSIDE

IRONSIDE to marka własna Onninen. Będąc częścią koncernu KESKO jesteśmy jedyną firmą posiadającą koncesję na sprzedaż produktów tej marki w Polsce. IRONSIDE znajduje się w pierwszej trójce najbardziej popularnych marek narzędzi ręcznych w Szwecji i szybko zdobyła zaufanie profesjonalistów na innych rynkach, również na rynku polskim. 

Narzędzia IRONSIDE dla najbardziej wymagających profesjonalistów. fot. Onninen
Narzędzia IRONSIDE dla najbardziej wymagających profesjonalistów. fot. Onninen

Od ponad 30 lat IRONSIDE projektuje i produkuje narzędzia dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Na chwilę obecną w ofercie Onninen znajdują się między innymi śrubokręty, nożyce do rur, szczypce do ściągania izolacji z kabli i przewodów czy skrzynki narzędziowe, a to dopiero początek!

Oferta narzędzi IRONSIDE

Narzędzia marki IRONSIDE wyróżnia przede wszystkim solidna jakość za rozsądną cenę. Większość narzędzi produkowana jest w Europie - w Niemczech, Francji i Hiszpanii, w fabrykach o ugruntowanej pozycji z wieloletnim doświadczeniem. Produktami cieszącymi się największym zainteresowaniem wśród klientów są nożyce do rur i ściągaczki do izolacji z kabli. IRONSIDE to szeroka gama narzędzi ręcznych dla profesjonalistów, poznaj niektóre z nich!

Wybrana grupa narzędzi IRONSIDE. fot. Onninen
Wybrana grupa narzędzi IRONSIDE. fot. Onninen

Narzędzia do wkręcania

Bardzo wysokiej jakości wkrętaki Ironside przeznaczone są do użytku profesjonalnego. Wkrętaki posiadają dwukomponentową rękojeść, która zapewnia bardzo dobry chwyt i zapobiega ślizganiu się dłoni. Rękojeść jest wyprofilowana tak, aby dobrze leżała w dłoni i nie obciążała użytkownika. Wkrętaki posiadają ostrza ze stali chromowo-molibdenowo-wanadowej z czernioną końcówką dla lepszej precyzji i trwałości.

Wkrętaki VDE

Profesjonalny wkrętak elektryczny z certyfikatem VDE posiada okrągłe, specjalnie hartowane ostrze stworzone również ze stali chromowo-molibdenowo-wanadowej oraz ergonomiczną dwukomponentową rękojeść z blokadą rolki. Wkrętaki są izolowane i dopuszczone zgodnie z przepisami IEC / VDE do pracy w środowiskach pod napięciem do 1000 V.

Szczypce

Profesjonalne szczypce wykonane są ze stali chromowo-wanadowej i posiadają polerowaną, lakierowaną ochronną główkę. Cięte powierzchnie są hartowane indukcyjnie. Ergonomicznie ukształtowane uchwyty wykonane są z dwukomponentowych materiałów, które zapewniają wygodny chwyt podczas pracy. 

Szczypce marki IRONSIDE. fot. Onninen
Szczypce marki IRONSIDE. fot. Onninen

W ofercie szczypiec znajdują się szczypce boczne, szczypce do gięcia, szczypce płaskie i elektryczne, które pasują do różnych obszarów roboczych.

Torby i walizki na narzędzia

Każdy fachowiec wie, że podstawą każdego profesjonalisty jest dobrze zorganizowana skrzynka z narzędziami. IRONSIDE ma w swojej ofercie torby, walizki, skrzynki, a nawet plecaki na narzędzia w różnych rozmiarach i kształtach. Organizery są wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia i wilgoć. Dopasuj torbę narzędziową do swojej branży razem z marką IRONSIDE!

Walizka na narzędzia IRONSIDE. fot. Onninen
Walizka na narzędzia IRONSIDE. fot. Onninen

Szeroki asortyment marki IRONSIDE sprawia, że ​​nie brakuje Ci żadnych narzędzi, niezależnie od tego, czy jesteś stolarzem, elektrykiem czy hydraulikiem. Asortyment poszerzany jest w oparciu o profesjonalne potrzeby klientów, zawsze z naciskiem na jakość i wydajność. Zapraszamy do oddziałów Onninen Express, gdzie można zapoznać się na  żywo z asortymentem marki IRONSIDE przy nowych wystawach ekspozycyjnych. 

źródło i zdjęcia: Onninen

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA