Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Pompy ciepła

Nowa generacja urządzeń Panasonic Etherea z ulepszonym nanoe™X

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-03-11

Najnowsza seria urządzeń Panasonic Etherea będzie wyposażona w innowacyjną technologię nanoe™X Generator Mark 2. Wprowadzona na rynek w lutym nowa seria to inteligentne rozwiązanie, które zapewni czyste powietrze i jeszcze wyższy komfort w Twoim domu. Seria Etherea firmy Panasonic jest znana z wysokiej wydajności, dzięki czemu zaspokaja potrzeby każdego domu.

Technologia nanoe™X z korzyściami płynącymi z działania rodników hydroksylowych

Bezobsługowa technologia nanoe™X firmy Panasonic została wzbogacona o Generator Mark 2, który zapewnia dwukrotnie wyższą produkcję rodników hydroksylowych (znanych również jako rodniki OH) – do 9.6 biliona na sekundę. Występujące w naturze rodniki hydroksylowe (znane również jako rodniki OH) mają zdolność ograniczaniarozwoju wielu zanieczyszczeń, wirusów i bakterii, dzięki czemu oczyszczają i odświeżają powietrze.

Technologia nanoe™X jest skuteczna wobec twardych powierzchni, mebli tapicerowanych, tkanin oraz zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu. Działa we wszystkich trybach urządzenia (ogrzewanie, chłodzenie, wentylacja), poprawiając jakoś środowiska 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Najwyższa klasa energetyczna

Urządzenia Etherea cechują się najwyższą klasą energetyczną A+++ w zakresie ogrzewania i chłodzenia. Technologia powietrze-powietrze pozwala na zastosowanie wysoce energooszczędnych rozwiązań w urządzeniu, zapewniając optymalne użytkowanie przez cały rok. Etherea wykorzystuje czynnik chłodniczy R32, który cechuje się niezwykle niskim oddziaływaniem na środowisko.

Urządzenia Etherea cechują się najwyższą klasą energetyczną A+++ w zakresie ogrzewania i chłodzenia
Urządzenia Etherea cechują się najwyższą klasą energetyczną A+++ w zakresie ogrzewania i chłodzenia

Zaawansowane inteligentne sterowanie i asystent głosowy

Najnowsza seria urządzeń Etherea jest kompatybilna z zaawansowanymi rozwiązaniami inteligentnego sterowania i asystentem głosowym Panasonic. Urządzenia są sparowane z aplikacją Comfort Cloud, która została specjalnie zaprojektowana dla łatwego zarządzania wszystkimi funkcjami systemu za pomocą inteligentnego urządzenia.

Zapewniac takie funkcjonalności, jak zdalny dostęp do jednostek grzewczych i chłodzących, możliwość aktywacji 24-godzinnego systemu nanoe™X, analizowanie wzorców zużycia energii i wiele innych. Za pośrednictwem aplikacji Comfort Cloud, urządzenia Etherea można również połączyć z wiodącymi asystentami głosowymi na rynku, aby jeszcze bardziej zoptymalizować komfortu żytkowania urządzeń.

Szybkie i komfortowe rozwiązanie

Panasonic dąży do stworzenia komfortowego środowiska dla właścicieli domów, dlatego też urządzenia Etherea zostały wyposażone w technologię Aerowings 2.0. Aerowings od Panasonic składa się z dwóch niezależnych, elastycznych łopatek, które koncentrują przepływ powietrza, aby ogrzać lub schłodzić pomieszczenie w jak najkrótszym czasie i pomagają równomiernie rozprowadzić powietrze w całym pomieszczeniu. Ponad dwukrotnie większa w porównaniu z innymi konwencjonalnymi konstrukcjami (72 mm) łopatka zapewnia znacznie lepszą zdolność do unoszenia strumienia powietrza.

Smukły wygląd dla każdego domu

Ponadczasowy design urządzenia pasuje do każdego wnętrza m.in. ze względu na niewielkie rozmiary (szerokość 870 mm) Elegancka jednostka jest solidna i pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności klimatyzatora. Etherea wyposażona jest również w łatwy w obsłudze pilot zdalnego sterowania o ergonomicznym kształcie i zwężającej się tylnej obudowie, zapewniającej najwygodniejszy uchwyt. Minimalistyczny pilot zdalnego sterowania pozwala na uzyskanie estetycznego wyglądu. Dodatkowo, konstrukcja całej gamy urządzeń ściennych do użytku domowego pozwala na łatwą instalację i konserwację.


Aby dowiedzieć się więcej o Panasonic, odwiedź www.aircon.panasonic.eu

Dostosowane do potrzeb każdego pomieszczenia

Szeroki wybór jednostek wewnętrznych Etherea o mocy od 1,6 kW do 7,1 kWw dwóch kolorach – srebrnym lub białym – zaspokoi każde potrzeby. Jeśli potrzeby klimatyzacyjne wykraczają poza zakres pojedynczego pomieszczenia,Panasonic oferuje również szeroki zakres możliwości klimatyzacyjnych dla kilku pomieszczeń dzięki rozwiązaniu multisplit, które pozwala na podłączenie nawet 5 jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej.

Nowe modele Etherea

  • Etherea Silver: KIT-XZ20-XKE, KIT-XZ25-XKE, KIT-XZ35-XKE, KIT-XZ50-XKE
  • EthereaPure White Matt: KIT-Z20-XKE, KIT-Z25-XKE, KIT-Z35-XKE, KIT-Z42-XKE, KIT-Z50-XKE, KIT-Z71-XKE

źródło i zdjęcie: Panasonic

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA