Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Lange Łukaszuk poleca lampę Steinel L 630 LED

Pozornie prosta lampa może imponować nowoczesnością rozwiązań, udowadnia Steinel.

Lange Łukaszuk poleca lampę Steinel L 630 LED
"LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k Oświetlenie Steinel
www.langelukaszuk.pl
"LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k Oświetlenie Steinel
Dane kontaktowe:
71 39 80 800
ul. Wrocławska 43, Byków, 55-095 Mirków k. Wrocławia

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Energooszczędne oświetlenie LED zaczyna dominować w otoczeniu domu. Użytkowników potrafi jednak zaskoczyć cena niektórych modeli. Warto mieć świadomość, że pod designerską obudową kryje się również cała gama technologicznych. Co udowadnia Steinel swoją lampą L 630 LED.

Zaawansowane rozwiązania lampy L 630 LED

L 630 LED to zeszłoroczna nowość niemieckiej marki. Smukła, odznaczająca się ciekawym wyglądem lampa z czujnikiem ruchu i zmierzchu występuje w wersji z tablicą numeryczną lub bez nie.

- "Jej największy atut tkwi w tym, co niedostrzegalne na pierwszy rzut oka – technologii zapewniającej niespotykany dotąd komfort i bezpieczeństwo" – mówi Radosław Szczebak, menadżer produktu w Lange Łukaszuk.

Lampa Steinel L 630 LED I jak dodaje, najnowsza lampa Steinel to absolutne przeciwieństwo modeli, które działają jedynie na zasadzie włącz/wyłącz. Co otrzymuje użytkownik?

  • Łagodny start – uruchamiająca się lampa nie włącza się z maksymalną mocą, ale stopniowo zwiększa jasność do 100%. Podobnie wygląda to przy jej wyłączaniu
  • Jasność podstawowa – lampa świeci z mocą ok. 10% do momentu wykrycia ruchu w obszarze wykrywania (do 8 metrów), po czym przełącza się maksymalny poziom na wcześniej ustalony czas. Po ustaniu ruchu lampa przełącza się na światło podstawowe

- "To ciekawe rozwiązanie z punktu widzenia bezpieczeństwa posesji. Osoba zbliżająca się do czujnika może odnieść wrażenie, że to ktoś z domowników zareagował na jej obecność" – mówi Radosław Szczebak.

  • Światło stałe na 4 godziny – lampa może świecić w trybie ciągłym przez wcześniej ustalony przez użytkownika czas, po czym przełączyć się na tryb czujnika. Ten ostatni może być aktywowany na nowo w dowolnym momencie. W tym przypadku konieczne będzie zamontowanie w przewodzie zasilającym wyłącznika sieciowego.

- "Dzięki temu na przykład organizując przyjęcie w ogrodzie, zapewnimy gościom dodatkowe oświetlenie nie obawiając się, że lampa będzie rozpalać się i gasnąć przy każdym ruchu." – dodaje Radosław Szczebak. Co jeszcze przemawia za nową lampą?

Dopasowane do użytkownika

To przede wszystkim możliwość dopasowania trybu pracy do swoich indywidualnych oczekiwań, na co pozwala kilka trybów pracy.

- "Niewielki czujnik oferuje aż 4 tryby pracy. Sami możemy zdecydować, jak lampa ma reagować, czy zależy nam w większej mierze na komforcie czy oszczędności energii" – mówi Radosław Szczebak z Lange Łukaszuk. Jakie programy wchodzą w grę?

  • Standardowy – klasycznie działający czujnik, włączanie i wyłączanie lampy od 0 do 100% i ponownie do 0.
  • Komfortowy – lampa działa przez całą noc w trybie 10%, rozpala się łagodnie do 100% po wykryciu ruchu i wraca do 10% po jego ustaniu
  • Komfortowo-ekonomiczny – lampa działająca w trybie podstawowym w pierwszej fazie nocy, a w kolejnej jak w trybie komfortowym
  • Nightmatic – lampa rozpala się po zapadnięciu zmroku do 100% i nie gaśnie do świtu, a czujnik pozostaje nieaktywny

- "Steinel w ten sposób udowadnia, że oświetlenie zewnętrzne nie musi działać jedynie na zasadzie włącz/wyłącz. Oferuje sprawdzoną inwestycję najwyższej klasy technologię, która zapewnia domownikom komfort i bezpieczeństwo." – podsumowuje Radosław Szczebak.

źródło i zdjęcia: "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. dawniej "Lange Łukaszuk" Spółka jawna