Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy ocieplania i termorenowacji

Kreatywne atelier z produktami firmy Sto

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2015-05-04

Kolorowe, żywe, dynamiczne. Tak najprościej można opisać nową kolekcję powłok dekoracyjnych Sto, które zaprojektowane zostały z myślą o kreatywnej aranżacji atelier.

Kreatywne atelier razem z Sto-ispo Design Collection 14|15 Wnętrza cieszy się coraz większym uznaniem zarówno wśród architektów, jak i projektantów. Kolekcja 12 różnych struktur oraz 33 dedykowanych farb pozwala na stworzenie niepowtarzalnych wnętrz niezależnie od ich przeznaczenia. Jednym z trzech proponowanych przez Sto stylów jest Atelier, oferujący pięć wyjątkowych kreacji – Stencil Plaster, Mettalic Ballotini, Colour Dotting, Spotted Mesh oraz Pearl TI 3005.

Kreatywne atelier razem z Sto-ispo Magia ścian

Tynk trasowany Stencil Plaster umożliwia stworzenie niepowtarzalnych, lekko chropowatych powierzchni, dowolnie poprzecinanych geometrycznymi pasami, co nadaje pomieszczeniom wyjątkowego, indywidualnego charakteru. Mettalic Ballotini to natomiast powłoka dla zwolenników subtelniejszych wnętrz. Pozwala uzyskać na ścianach efekt metalicznej powierzchni pokrytej szklanymi drobinkami, które urzekają fascynującymi refleksami świetlnymi. Kolejną propozycją jest Colour Dotting, połączenie kolorów z efektem nakrapiania. Tę niecodzienną strukturę w stylu retro o wyjątkowo intensywnych, żywych kolorach, uzyskujemy dzięki nakrapianiu oraz odpowiedniej konfiguracji barw do klimatu vintage pasuje również Spotted Mesh, który pozwala na tworzenie asymetrycznych łat. Co więcej, równie dobrze może być nakładany na istniejącą już tapetę z włókna szklanego. Ostatnią propozycją jest Pearl TI 3005 - tłoczona tapeta ozdobna z perłowymi refleksami. Pokryta specjalną, połyskującą powłoką końcową nadaje ścianie wyjątkowej głębi.

Kreatywne atelier razem z Sto-ispo Dobrany duet

Projektującym własne atelier, poza pięcioma powłokami dekoracyjnymi, Sto proponuje również farby w 33 odcieniach – od spokojnych, stonowanych, po intensywne i rzadko spotykane kolory, które można dowolnie komponować z wybranymi tynkami. Dostępne są również gotowe zestawienia kolorystyczne stworzone przez architektów i projektantów zajmujących się na co dzień kreowaniem współczesnych wnętrz.

źródło i zdjęcia: Sto

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum