Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 186307
Sto Sp. z o.o. - Farby elewacyjne i powłoki do wnętrz

Sto Sp. z o.o. Farby elewacyjne i powłoki do wnętrz

Telefon 22 5116 100, 102
E-mail info.pl@sto.com
Adres Zabraniecka 15, 03-872 Warszawa
Sto sp. z o.o.   Sto sp. z o.o. jest firmą-córką międzynarodowego koncernu Sto AG, wiodącego producenta systemów ociepleń, obecnego na rynkach międzynarodowych od ponad 50 lat, w Polsce od ponad dziesięciu i znaczącego producenta systemów i produktów do wnętrz. Oferta Sto obejmuje: systemy ociepleń elewacji – bezspoinowe oraz wentylowane, podwieszane, system ocieplania stropów nad pomieszczeniami nie... Czytaj więcej
Sto Sp. z o.o.

Sto sp. z o.o.

 

Sto sp. z o.o. jest firmą-córką międzynarodowego koncernu Sto AG, wiodącego producenta systemów ociepleń, obecnego na rynkach międzynarodowych od ponad 50 lat, w Polsce od ponad dziesięciu i znaczącego producenta systemów i produktów do wnętrz.

Oferta Sto obejmuje: systemy ociepleń elewacji – bezspoinowe oraz wentylowane, podwieszane, system ocieplania stropów nad pomieszczeniami nie ogrzewanymi, tynki i farby elewacyjne oraz do wnętrz, dekoracyjne powłoki ścienne i sufitowe, kreacje, sufity i powłoki akustyczne, elementy architektoniczne i sztukaterie z Verofillu, systemy i produkty dla renowacji starych budowli, systemy naprawy i ochrony betonu oraz powłoki posadzkowe w technologiach StoCretec.

Wszystkie systemy i produkty Sto-ispo odpowiadają najwyższym standardom jakościowym i spełniają wysokie kryteria ekologiczne, nie zawierają rozpuszczalników ani metali ciężkich, nie wydzielają szkodliwych substancji. Wszystkie, co do których istnieje taki wymóg, posiadają aprobaty, certyfikaty i atesty.

Systemy i produkty Sto-ispo produkowane są w nowoczesnej fabryce w Warszawie i rozprowadzane w sieci sprzedaży bezpośredniej poprzez 13 centrów sprzedaży. Do dyspozycji Klientów jest 50-ciu doradców handlowych, kilkunastu mistrzów wdrożeniowych i doradców technicznych. Taki system sprzedaży zapewnia komunikację z klientami i pozwala pełniej realizować filozofię firmy „Budować świadomie”.

Sto posiada Certyfikat Systemu Jakości potwierdzający spełnienie wymagań AQAP 2120:2003 i Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością potwierdzający spełnienie wymagań normy PN-EN ISO 9001: 2001. Produkty Sto-ispo były wielokrotnie wyróżniane m.in. prestiżowymi nagrodami Międzynarodowych Targów Budma w tym medalem Najlepszemu z Najlepszych, medalami europejskimi BCC a sama firma, w rankingu „Wehikuły czasu” – na najzdrowsze przedsiębiorstwa, została zaliczona do elitarnego grona 1% firm o najmniejszym ryzyku upadłości w Polsce.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum