PRIMO Slide: Drzwi tarasowe o wyjątkowej izolacji termicznej

Letnie popołudnia często kojarzą się z leniwym przesiadywaniem na tarasie, filiżanką kawy, książką w dłoni lub grillem w gronie znajomych. To naprawdę przyjemna perspektywa. Aby te chwile były jeszcze bardziej komfortowe, a przestrzeń pięknie zaaranżowana, WIŚNIOWSKI wprowadził do swojej oferty drzwi tarasowe PRIMO Slide.

PRIMO Slide: Drzwi tarasowe o wyjątkowej izolacji termicznej
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. Drzwi przeciwpożarowe, stalowe
www.wisniowski.pl
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. Drzwi przeciwpożarowe, stalowe
Dane kontaktowe:
18 44 77 111
Wielogłowy 153 , 33-311 Wielogłowy

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Drzwi tarasowe PRIMO Slide to nowoczesne rozwiązanie, które łączy najlepsze cechy systemów HST i PSK. Wybierając najnowszy produkt sygnowany logo WIŚNIOWSKI, zyskujesz wysokiej jakości model o doskonałych parametrach technicznych w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, PRIMO Slide stanowi elegancką ozdobę każdego salonu i tarasu.

Szczelne okna to dobre okna

Drzwi tarasowe PRIMO Slide to rozwiązanie gwarantujące wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną, dzięki wielokomorowej konstrukcji i systemowi potrójnych uszczelek (6-komorowy profil o grubości skrzydła 76 mm). Chronią one w ten sposób wnętrze budynku przed wilgocią, gwarantując najwyższy poziom wodoszczelności.

Wysoka izolacyjność termiczna i akustyczna to ciepło i cisza w pomieszczeniach, a więc - niższe rachunki za ogrzewanie i komfort na co dzień. Profile w klasie A zapewniają najwyższą trwałość i wytrzymałość potwierdzone 5-letnią gwarancją.

Codzienny komfort to priorytet. Wygodne wyjście na balkon, taras lub do ogrodu nie powinno sprawiać trudności, dlatego PRIMO Slide wyposażono w płynny mechanizm otwierania i zamykania. Drzwi tarasowe otwierają się wyjątkowo lekko, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z nich nawet przez dzieci i osoby starsze.

Dzięki dużym gabarytom drzwi tarasowe PRIMO Slide  doświetlają wnętrza naturalnym światłem.
Dzięki dużym gabarytom drzwi tarasowe PRIMO Slide  doświetlają wnętrza naturalnym światłem.

Dopracowane w każdym detalu

Okna mogą być doskonałym uzupełnieniem nowoczesnej architektury. Dzięki dużym gabarytom umożliwiają doświetlenie wnętrz naturalnym światłem, a proste formy i szeroka paleta kolorów pozwalają na tworzenie wyjątkowych aranżacji.

Drzwi tarasowe PRIMO Slide można dostosować kolorystycznie do niemal każdego stylu wnętrza lub budynku, dzięki szerokiej palecie kolorów standardowych i specjalnych. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja barw Spectral, której szlachetne matowe wykończenia nadają oknom ekskluzywny charakter i prezentują się niezwykle elegancko.

Dodatkowo, drzwi PRIMO Slide cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Razem z niewidocznymi zgrzewami V-Perfect, estetycznymi okuciami oraz dopasowanymi kolorystycznie listwami wykończeniowymi, zaczepami i szynami, tworzą one dopracowaną w każdym detalu kompozycję.

Jakość i bezpieczeństwo

Bez względu na to, jaki rodzaj drzwi tarasowych wybierzemy, będą one sprawdzonym rozwiązaniem na lata, które korzystnie wpłynie na nasze rachunki i codzienny komfort użytkowania.

Najnowsze drzwi tarasowe PRIMO Slide to także gwarancja potwierdzona odpowiednimi certyfikatami i badaniami. Wybierając produkty WIŚNIOWSKI, masz pewność kompleksowej obsługi i wsparcia oraz możliwość dopasowania drzwi do pozostałej stolarki, a nawet bramy garażowej i ogrodzenia.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI