Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Uponor Siccus Mini: Rewolucyjne ogrzewanie i chłodzenie podłogowe dla każdej przestrzeni

Uponor Siccus Mini to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia podłogowego, zaprojektowane z myślą o minimalnej ingerencji w istniejące przestrzenie. Dzięki niskiej wysokości paneli, zaledwie 15 mm, system idealnie nadaje się do instalacji w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Panele wytrzymują obciążenie użytkowe do 2 kN/m² i punktowe do 2 kN, sprawdzając się w domach i lekko obciążonych obiektach komercyjnych.

Uponor Siccus Mini: Rewolucyjne ogrzewanie i chłodzenie podłogowe dla każdej przestrzeni
Uponor Ogrzewanie/chłodzenie płaszczyznowe Uponor
www.uponor.pl
Uponor Ogrzewanie/chłodzenie płaszczyznowe Uponor
Dane kontaktowe:
+48 22 731 01 00
Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Uponor Siccus Mini jest kompatybilny z różnymi podłożami, w tym jastrychami i konstrukcjami drewnianymi, co czyni go elastycznym rozwiązaniem dla nowych budynków i remontów.

Stały rozstaw rur, 100 mm, zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła, komfort termiczny oraz optymalizację kosztów eksploatacji.

System otwiera nowe możliwości dla projektantów i instalatorów, umożliwiając szybką i łatwą adaptację do istniejących warunków bez czasochłonnych prac. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią efektywność energetyczną i minimalizm instalacyjny.

źródło i zdjęcia: Uponor

opracowanie: Aleksander Rembisz

Autor
Aleksander Rembisz
Aleksander Rembisz

Ciągły kontakt z ludźmi to dla mnie prawdziwa przyjemność i naturalne środowisko pracy. Może właśnie dlatego w redakcji czuję się niczym ryba w wodzie. Moja przygoda z pracą w wydawnictwie i budowlaną prasą branżową zaczęła się całkiem niewinnie - ponad 20 lat temu - jeszcze na studiach. I tak oto inżynier budowlany został redaktorem. Początkowo zakres moich obowiązków obejmował przygotowanie do druku wydań branżowych, ale wraz z rozwojem mediów musiałem siłą rzeczy przebranżowić się na copywritera, moderatora forum branżowego i administratora profili redakcyjnych na platformach SM. Znajdziecie mnie na Facebook - Budomisja Złote Porady Budowlańców, Linkedin - Grupa Budujemy Dom, forum.budujemydom.pl, oraz ślad po mnie na portalach budujemydom.pl i budownictwob2b.pl.