Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Okno do dachu płaskiego PGC IQ z inteligentnym sterowaniem

Szukasz sposobu na zwiększenie komfortu i oszczędność energii w domu z płaskim dachem? Nowe okno PGC IQ marki OKPOL z inteligentnym sterowaniem może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Okno do dachu płaskiego PGC IQ z inteligentnym sterowaniem
Okpol Okna dachowe
www.okpol.pl
Okpol Okna dachowe
Dane kontaktowe:
77 404 66 60, 77 411 57 34
Topolowa 24, 49-318 Skarbmierz-Osiedle

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Okno PGC IQ to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na zdalne sterowanie oknem za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Dzięki temu możesz otwierać i zamykać okno, ustawiać harmonogramy otwarcia i zamknięcia, a nawet włączać i wyłączać rolety bez konieczności wstawania z kanapy.

Okno PGC IQ jest wyposażone w szereg inteligentnych rozwiązań, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Jednym z nich jest podgrzewany czujnik deszczu, który automatycznie zamyka okno w przypadku opadów. Dzięki temu nie musisz martwić się, że okno zostanie otwarte w czasie deszczu lub śniegu.

Okno PGC IQ jest również energooszczędne. Dzięki zastosowaniu wielokomorowego profilu wypełnionego materiałem termoizolacyjnym oraz ciepłych pakietów szybowych, chroni przed utratą ciepła zimą i nadmiernym nagrzewaniem latem.

Oprócz tego, okno PGC IQ zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrza. Dzięki dwukomorowym szybom, wpuszcza do wnętrza dużo więcej naturalnego światła niż tradycyjne okna dachowe.

Zamów okno PGC IQ już dziś i przekonaj się, jak może ono poprawić komfort i oszczędność energii w Twoim domu!

źródło i zdjęcia: Okpol