Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Wyłaz dachowy WVB+T PVC 50×62 - energooszczędny, solidny i łatwy w montażu

Nowy wyłaz dachowy WVB+T PVC 50×62 od OKPOL to doskonałe połączenie solidności i funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych rozwiązań zapewnia trwałość, efektywną izolację termiczną i łatwy montaż.

Wyłaz dachowy WVB+T PVC 50×62 - energooszczędny, solidny i łatwy w montażu
Okpol Okna dachowe
www.okpol.pl
Okpol Okna dachowe
Dane kontaktowe:
77 404 66 60, 77 411 57 34
Topolowa 24, 49-318 Skarbmierz-Osiedle

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Wyłaz WVB+T PVC 50×62 wykonany jest z PVC i aluminiowego profilu skrzydła. Takie połączenie gwarantuje trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Wyłaz wyposażony jest w pakiet trzyszybowy V10 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/m2K, który zapewnia skuteczną izolację termiczną. Dzięki temu wyłaz pomaga redukować koszty ogrzewania. Profil skrzydła wypełniony jest materiałem termoizolacyjnym, który dodatkowo poprawia izolacyjność.

Wyłaz WVB+T PVC 50×62 jest łatwy w montażu. Zintegrowany kołnierz uszczelniający umożliwia łatwe połączenie z pokryciem dachowym o grubości do 9 cm. Kliny uszczelniające z pianki poliuretanowej ułatwiają montaż.

**Skrzydło wyłazu otwiera się do góry, oferując trzy pozycje otwarcia:

  • pełne otwarcie – do wentylacji i czyszczenia
  • otwarcie uchylne – do doświetlania pomieszczenia
  • mikrowentylacja – do zapewnienia cyrkulacji powietrza

**Rynna odwadniająca to dodatkowy element, który chroni dach przed zawilgoceniem.

Wyłaz WVB+T PVC 50×62 może być montowany na dachach o kącie nachylenia od 15 do 65 stopni. Dodatkowo pełni funkcję ozdobną na dachu dzięki swojemu wyjątkowemu designowi. Tafla szyby nie jest przesłonięta ramami, a kolor oblachowania to modny antracyt RAL 7016.

źródło i zdjęcia: Okpol