Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Sprzęt AGD

Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 - wydajny oczyszczacz powietrza

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-11-24

Na sezon jesienno-zimowy przypada okres, gdy powietrze w Polsce jest najbardziej zanieczyszczone. Warto wówczas zadbać o czystość i nawilżenie powietrza, którym oddychamy w domu. Z pomocą przychodzi oczyszczacz Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011.

Wydajność oczyszczacza H-PURIFIER 700 HHP75CAH011

H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 to urządzenie typu 4w1: oczyszcza powietrze, nawilża, wykrywa czad oraz ma zastosowanie w aromaterapii. Sprawi, że oddychanie w naszej codziennej przestrzeni stanie się zdrowsze i przyjemniejsze. Potrafi w ciągu 10 minut pozbyć się 99,97% bakterii, wirusów, alergenów w pomieszczeniu o powierzchni 22 m². Dzięki 3 poziomom filtracji niezawodnie oczyszcza powietrze.

  1. Pierwszy z filtrów odpowiedzialny jest za usunięcie największych elementów takich jak sierść i kurz.
  2. Drugi z kolei - Filtr HEPA -przechwytuje drobnoustroje, bakterie, pyły, zarodniki.
  3. Ostatni z nich to filtr z węglem aktywnym, który usuwa wszelkie nieprzyjemne zapachy, zanieczyszczenia gazowe oraz dym papierosowy.
Oczyszczacz H-PURIFIER 700 HHP75CAH011
Trzy filtry dbają o komfort nawet najmłodszych domowników fot. Candy Hoover Polska Sp. z o.o.

Jak oczyszczacz H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 dba o zdrowie domowników?

Poza pozbyciem się szkodliwych mikroorganizmów z powietrza, oczyszczacz jest w stanie zneutralizować uczulające pyłki roślin. To idealne rozwiązanie dla alergików. Tworząc swój profil w aplikacji hOn możemy monitorować poziom wskazanych alergenów w powietrzu. Jeśli stężenie pyłów będzie zbyt wysokie, aplikacja poinformuje nas o tym oraz automatycznie uruchomi program oczyszczający. Urządzenie posiada również czujnik czadu. Gdy tylko zwiększy się obecność tlenku węgla w powietrzu usłyszymy dźwiękowy sygnał ostrzegawczy oraz otrzymamy odpowiedni monit za pomocą aplikacji. Hoover H-PURIFIER 700 sprawi, że będziemy czuć się bezpiecznie i zwiększy się nasz komfort oddychania. To niewielkie urządzenie to również doskonały nawilżacz powietrza oraz dyfuzor olejków eterycznych mających zastosowanie w aromaterapii. Producent proponuje dwa rodzaje olejków:

  • H-ESSENCE – o działaniu relaksacyjnym
  • H-BIOTICS - zapobiega pojawianiu się i rozprzestrzenianiu drobnoustrojów.

Zadbamy w ten sposób nie tylko o zdrowie fizyczne, ale także psychiczne wdychając podczas relaksacji aromatyczne zapachy kojących olejków.

Sterowanie oczyszczaczem H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 za pomocą smartfona
Sterowanie oczyszczaczem H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 jest wygodne za pomocą specjalnej aplikacji fot. Candy Hoover Polska Sp. z o.o.

Tryby pracy oczyszczacza H-PURIFIER 700 HHP75CAH011

Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić możliwość monitorowania jego pracy oraz komfort użytkowania. Dzięki temu, że ma okrągły kształt oraz system nawiewu 360° przefiltrowane powietrze dociera do każdego zakamarka pomieszczenia. Oczyszczacz posiada również specjalny tryb nocny, który sprawi, że jego działanie skutecznie polepszy jakość oddychania i snu, nie generując przy tym głośnych dźwięków. Jeśli potrzebujemy oczyszczenia powietrza z intensywnych nieprzyjemnych zapachów lub dymu papierosowego – niezawodny okaże się tu tryb MAX. Możemy także wybrać tryb AUTO, który dostosuje prace urządzenia w zależności od potrzeby, a następnie przełączy się w tryb ECO po 30 minutach odpowiedniego oczyszczenia.

O tym, czy powietrze jest zanieczyszczone i w jakim stopniu informuje nas jeden z trzech kolorów pierścienia LED RING: czerwony, żółty i zielony.  Dodatkowo, w specjalnej aplikacji hOn można komfortowo zarządzać urządzeniem nawet z dala od niego, zmieniać tryby oraz monitorować stężenie pyłów, nieczystości oraz lotnych związków organicznych.

źródło i zdjęcia: Candy Hoover Polska Sp. z o.o.

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum