Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

LAKMA sponsorem turnieju w koszykówce 3x3

4 września 2021 roku rozegrany został turniej koszykówki 3x3 w formacie olimpijskim, a także konkurs wsadów z udziałem wielu gwiazd sportu. Głównym Partnerem wydarzenia była firma LAKMA.

LAKMA wspiera cieszyńskich koszykarzy

W sobotę, 4 września 2021 roku na hali widowiskowo-sportowej w Cieszynie po raz pierwszy został rozegrany turniej w koszykówce 3x3 według olimpijskich zasad z udziałem Wicemistrzów Polski, a także zespołów z Krakowa, Rzeszowa, Biłgoraja, Opola oraz Bielska-Białej. Oprócz solidnej koszykówki 3x3, o godzinie 9:00 startowały rozgrywki młodzieżowe, a na godzinę 16:00 zaplanowany został konkurs wsadów. Wzięły w nim udziałem takie gwiazdy jak:

• Ewelina Kobryn (Mistrzyni WNBA z Phoenix, Mistrzyni Euroligi, Mistrzyni EuroCup, Mistrzyni Polski, Rosji Hiszpanii i Turcji)
  • Jakub „Sasiad” Hayer (Mistrz Czech).

Głównym Partnerem imprezy jest Firma LAKMA, której logotypy widnieją na większości materiałów związanych z wydarzeniem (banda wewnątrz boiska, banery, plakaty oraz koszulki zawodników). Dodatkowo każdy finalista otrzymał zestaw gadżetów oraz firmowych katalogów.

źródło i zdjęcia: LAKMA