Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Oświetlenie

Zaproszenie na drugą edycję darmowych szkoleń DIALOG DAYS 2021

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-02-19

Szukasz idealnych rozwiązań do Twojego projektu mieszkaniowego? Interesują Cię domy smart, czyste powietrze w pomieszczeniach i najnowocześniejsze technologie w zakresie oświetlenia i czujników? Chcesz być na bieżąco z innowacyjnymi rozwiązaniami w projektowaniu przestrzeni? Wobec tego DIALOG DAYS 2021 są właśnie dla Ciebie!

To już druga edycja DIALOG DAYS, podczas której możesz wziąć udział w darmowych seminariach i warsztatach online. 21 darmowych szkoleń trwających przez 3 dni – od 9 do 11 marca 2021 r.!

Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu zyskasz cenną wiedzę oraz praktyczne wskazówki na temat rozwiązań ze świata smart domów, czujników ruchu i automatycznego oświetlenia. W tej edycji omówimy 11 zagadnień związanych z nowymi produktami dla domu i ogrodu, nowymi czujnikami z serii Control PRO II, sterowaniem za pomocą Bluetooth czy systemami multiczujnikowymi do KNX.

Pokażemy również wybrane przykłady zastosowań. Możesz nie tylko zyskać cenną wiedzę i uczestniczyć w webinariach, ale także uzyskać odpowiedzi na pytania! Nasi Moderatorzy chętnie odpowiedzą na nurtujące Cię kwestie. A to wszystko wygodnie i bezpiecznie - bez wychodzenia z domu i zupełnie bez żadnych opłat!

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

To bardzo proste! Wejdź na stronę: www.dialogdays.com/pl.
Tam znajdziesz dokładny program webinariów z możliwością rejestracji na wybrane wydarzenia. Zadecyduj, w których webinariach chcesz uczestniczyć, wybierz najlepszy dla Ciebie termin i zarejestruj się. Niektóre tematy są realizowane kilkukrotnie, żebyś mógł dopasować jak najdogodniejszą porę dla siebie. Zarejestruj się już teraz!

W jaki sposób powstały internetowe targi DIALOG DAYS?

Pandemia koronawirusa zaskoczyła wszystkich. Cały świat nagle stanął w miejscu. Izolacja, brak spotkań, imprez masowych… Targi Light + Building 2020, największe, prestiżowe targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów, również zostały odwołane. Steinel wraz z firmą LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) postanowiły działać w sposób nieszablonowy, by nadal móc informować świat o innowacyjnych działaniach. Tak właśnie powstały targi DIALOG DAYS!

Pierwsza edycja odbywała się 5-11 września 2020. W ciągu 5 dni można było wziąć udział łącznie w 200 wydarzeniach – internetowych seminariach oraz warsztatach online. A co najlepsze: każdy uczestnik miał absolutnie wolną rękę w dostosowywaniu programu pokazów online do swoich osobistych potrzeb. Tak, jak pozwala na to czas.

To nowatorskie rozwiązanie spotkało się z dużą aprobatą wszystkich użytkowników, którzy mogli zapoznać się z atrakcyjną ofertą, nowoczesnymi technologiami i, co jest bardzo istotne, mieli możliwość zadawania pytań na interesujące ich zagadnienia. Pozytywne komentarze, duża aktywność i spore zainteresowanie wydarzeniem spowodowały, że organizowana jest już druga edycja DIALOG DAYS 2021!

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

100% DIGITAL. 100% STEINEL.

Zapraszamy również do śledzenia naszego fanpage’a na Instagramie: https://www.instagram.com/steinel_polska/ oraz na naszą stronę internetową: www.steinel.pl

źródło i zdjęcie: LŁ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum