Grzejniki BEAMS & BRYCE Mono architektoniczna swoboda

W grzejnikach BEAMS & BRYCE w wersji MONO ukryto przyłącza, zawory i zawieszenia, żeby nic nie rozpraszało widoku samego grzejnika. Autorem tego pomysłu jest zespół VASCO, tym samym BEAMS & BRYCE w wersji MONO stały się uosobieniem czystej prostoty i wolności architektonicznej.

Grzejniki BEAMS & BRYCE Mono architektoniczna swoboda
VASCO Group Sp. z o.o. Grzejniki dekoracyjne
Dane kontaktowe:
76 850 83 95
Jaworzyńska 295 59-220 Legnica

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Zarówno płaskie pionowe grzejniki Beams, jak i grzejniki Bryce, o fakturze głębokich, nieregularnych rowków, odniosły sukces zarówno w kraju, jak i za granicą. Przez ostatnie kilka lat ci dwaj zwycięzcy projektu Studio Segers zdążyli się już zadomowić w nowoczesnych wnętrzach. Czy można chcieć czegoś więcej? Okazało się jednak, że można jeszcze bardziej wszystko uprościć. Pod warunkiem pozostawienia samej istoty pierwotnego zamierzenia. Nic dodać, nic ująć. W ten właśnie sposób opracowano koncepcję stworzenia Beams Mono i Bryce Mono, najbardziej minimalistycznych grzejników aluminiowych jakie kiedykolwiek powstały w firmie Vasco.

Widzimy tylko grzejnik

Jedyne co widać to profil. Wyglądu grzejnika nie zakłócają żadne kolektory, a wszelkie elementy mocowania zostały dokładnie ukryte. Niewidoczne jest również podłączenie do systemu grzewczego. Dzięki temu zabiegowi firma Vasco otwiera nieograniczone możliwości przed architektami i klientami, którzy poszukują innowacyjnych metod montażu i estetycznego, minimalistycznego wzornictwa.

Za prawdziwą prostotą grzejników Beams Mono i Bryce Mono kryje się odważne dokonanie techniczne zespołu ds. badań i rozwoju firmy Vasco. W przeciwieństwie do standardowego wzornictwa grzejników Beams i Bryce, wersja Mono składa się z 1 lub większej ilości oddzielnych profili o szerokości 150 mm. Grzejniki z serii Beams charakteryzują się płaską powierzchnią, podczas gdy charakterystyczną cechą grzejników z serii Bryce jest powierzchnia o fakturze nieregularnych rowków. Kolektor jest całkowicie schowany i niewidoczny, nawet z boku.



źródło i zdjęcie: Vasco