Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Narzędzia

Lange Łukaszuk wyłącznym przedstawicielem firmy Stabila w Polsce

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2019-03-12

Precyzyjne urządzenia pomiarowe najwyższej jakości, 130 lat doświadczenia i wiele innowacyjnych rozwiązań na koncie - tym szczyci się znana, niemiecka firma. W tym roku obchodzi swój wielki jubileusz, w związku z którym przygotowała… prezenty.

Stabila jest synonimem najwyższej jakości narzędzi pomiarowych na całym świecie. Firmę w 1889 roku założyła rodzina Ulrichów. Pierwszym innowacyjnym rozwiązaniem było opatentowanie sprężynowego przegubu metrówki. Przez kolejne dziesiątki lat sukces marki budowały kolejne niezwykłe projekty, których realizacja miała ułatwia życie zarówno profesjonalistom, jak i majsterkowiczom. Teraz marka jest dostępna w Polsce dzięki Lange Łukaszuk, dystrybutorowi najwyższej jakości narzędzi, elektronarzędzi i oświetlenia.

Pomocne innowacje

Poziomica Stabila - "Stabila jest światowym liderem w dziedzinie produkcji nowoczesnych poziomnic i wszelkich profesjonalnych urządzeń pomiarowych" - mówi Michał Ostrowski, menadżer produktu w firmie Lange Łukaszuk.

- "Jako pierwsza wprowadziła na rynek libelle poziomic wykonane z tworzywa akrylowego, pierwsza rozpoczęła również produkcję poziomic z metali lekkich" - dodaje.

Niemiecka firma na swoim koncie również unikatowy system mocowania libelli w korpusie poziomnic i taśmy miernicze wykonane z włókna szklanego. Produkuje wszystko, co niezbędne w trakcie budowy domów i wykończeni ich wnętrz, m.in.: dalmierze, niwelatory optyczne, poziomnice analogowe i elektroniczne, miary składane i zwijane, wyspecjalizowane urządzenia laserowe i wiele innych.

Tylko najwyższa jakość

- "W sumie w ofercie znajduje się znacznie ponad 600 produktów przeznaczonych zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i właścicieli domowych warsztatów" - podkreśla Michał Ostrowski.

- "Co ważne, wszystko jest projektowane i produkowane w niemieckim zakładzie firmy w Annweiler. A jedna z głównych składowych to rygorystyczna, wieloetapowa kontrola jakości, w której nie ma mowy o jakichkolwiek kompromisach. Tym bardziej cieszymy się, że Lange Łukaszuk jest wyłącznym przedstawicielem Stabili w Polsce" - tłumaczy.

Jubileuszowe atrakcje

Z okazji swojego 130-lecia firma przygotowała dwie niespodzianki. Pierwszą z nich są specjalne zestawy narzędzi pomiarowych sygnowane znaczkiem "Edycja 1889". Można je znaleźć u wszystkich sprzedawców urządzeń tej firmy na całym świecie. W Polsce, jak już powiedzieliśmy, jest nim Lange Łukaszuk.

Drugą jest wielki konkurs z cennymi nagrodami. By wziąć w nim udział, nie trzeba niczego kupować. Wystarczy na swoim koncie na Instagramie opublikować post pod tytułem "Moment STABILA" (zdjęcie lub film). Trzeba go opatrzyć hasztagami #BEATRUEPRO i #STABILA. Co ważne, produkt STABILA musi być widoczny.

Potem wystarczy śledzić oficjalny, instagramowy profil firmy. Konkurs trwa od 1.03.2019 do 13.11.2019. W tym czasie zostaną przeprowadzone trzy losowania nagród: 13 maja, 13 sierpnia i 13 listopada. Nagrodą dla zwycięzców będzie jeden z 12 atrakcyjnych produktów firmy Stabila lub Apple iPad.

źródło i zdjęcia: "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. dawniej "Lange Łukaszuk" Spółka jawna

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum