Zalety: ocynkowany napęd, który nie podlega korozji; zintegrowany czujnik zapewniający poprawne położenie skrzydła bramy w skrajnych położeniach.
Montaż: napęd montuje się na listwie prowadzącej, która jest przymocowana do stropu; w konstrukcji listwy prowadzącej jest zamocowany węzeł do naciągania łańcucha z wbudowaną sprężyną, która zabezpiecza łańcuch w poprawnym położeniu podczas korzystania z bramy.
Design: osłona z bardzo wytrzymałego plastiku w kolorze szarym; zintegrowany odbiornik; przyciski do programowania zasłonięte osłoną dekoracyjną.
Każda płyta sterująca ma polakierowaną powierzchnię a jej rezystancja jest testowana pod napięciem 1000V w zakładzie produkcyjnym. Zapewnia to poprawne działanie urządzenia nawet w ciężkich warunkach.
Wbudowany czujnik obrotów i synchronizacji urządzenia zapewnia precyzyjne zatrzymywanie się bramy w skrajnych położeniach oraz umożliwia kontrolę prędkości ruchu skrzydła bramy.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
źródło i zdjęcia: DOORHAN Polska
Napęd sufitowy do bram garażowych FAST 750 firmy DoorHan
Napędy Sectional-750 i Fast-750 montuje się do segmentowych bram garażowych o wysokości do 2800mm i 3400mm oraz powierzchni do 10m2.
DOORHAN Polska
Bramy garażowe i wjazdowe, napędy do bram, drzwi
PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie
Pozostałe publikacje DOORHAN Polska
Może Cię zainteresować
Ocieplenie domu 2026: styropian, wełna czy pianka?
Instalacja elektryczna w domu: przyłącze, obwody elektryczne i dobór osprzętu
Zawory antyzamrożeniowe - ochrona pomp ciepła przed mrozem
Dofinansowanie do oczyszczalni ścieków 2026 - nawet 8000 zł, ale nie dla każdego
Nie tylko tynk. 7 sposobów na elewację domu, która robi wrażenie
Płyty g-k w drewnianym domu - ścianki, wyrównanie tynków i ocieplenie od środka