Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Domy i konstrukcje

Dom Honka dostosowany do świata, w którym żyjesz

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2015-12-02

Niezależnie od tego czy Państwa marzeniem jest zbudowanie własnego domu rodzinnego, domu na wakacje lub sauna, Honka jest właściwym wyborem na dzień dzisiejszy jak również dla przyszłych.

Jaki jest Państwa idealny styl życia? Czy spokój z morzem lub na wsi, a może zgiełk miasta? Pozwólcie nam Państwo zajrzeć do swojego świata, a my zaprojektujemy dom na miarę Waszych oczekiwań.

Proces projektowania wymarzonego domu zaczyna się od zrozumienie potrzeb i życzeń Państwa rodziny. Będziemy współpracować z Państwem, aby stworzyć harmonogram projektu i określić zakres usług potrzebnych do budowy domu. Następnym krokiem jest sporządzenie umowy na budowę, która zawiera plany, plany pięter i szczegółowe rysunki architektoniczne.

Dla naszych architektów, zaprojektowanie idealnego domu oznacza wzięcie pod uwagę dosłownie wszystkiego –kąta, pod jakim słońce będzie zachodzić nad werandą, widoku z sypialni, oraz czy drzwi z kuchni będą wychodzić prosto na taras. Będziemy również ułatwiać poruszanie się w morzu biurokracji i zezwoleń, które idą w parze z budową domu. I możecie mieć Państwo pewność, że dom Honki zostanie dostarczony na czas i w nienaruszonym stanie.

Kiedy już powstanie nowy dom i będziecie Państwo gotowi do wprowadzenia, sprawdzimy każdy centymetr, żeby się upewnić, iż wszystko jest tak jak powinno być. Oferujemy również pakiet usług serwisowych mających na celu sprawdzenie czy Państwa dom jest nadal bezpiecznym i zdrowym miejscem do życia. Wybierając domu z bali Honki zyskujecie Państwo znacznie więcej niż zakupiony dom i dostawę. Otrzymujecie pełny zestaw niestandardowych usług mających na celu upewnienie się, że ten dom wciąż pozostaje domem marzeń. Zakup domu od Honki jest bezpieczny, łatwy i jest dobrą inwestycją. Więc nie zwlekaj i skontaktuj sie z lokalnym przedstawiciel Honki, aby już dziś rozpocząć planowanie swojego wymarzonego domu!

źródło i zdjęcia: Findrewno

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum