Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
Lakma Systemy ociepleń budynku
lakma.pl
Lakma Systemy ociepleń budynku
Dane kontaktowe:
033 852 66 01
Frysztacka 173, 43-400 Cieszyn

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Uszczelniacze LAKMA w kartuszach 150 ml - mniej znaczy więcej!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą uszczelniaczy marki LAKMA. Firma jest jedynym producentem, który oferuje nie tylko standardowe kartusze o pojemności 280 ml, ale także nowe, mniejsze o pojemności 150 ml.

Uszczelniacze LAKMA w kartuszach 150 ml - mniej znaczy więcej!

Te mniejsze opakowania doskonale sprawdzają się podczas wykonywania drobnych prac wykończeniowych. Wybór mniejszych kartuszy to nie tylko oszczędność dla portfela, ale także dla środowiska! Dzięki nim można uniknąć marnowania materiałów, a także zmniejszyć ilość odpadów opakowaniowych.

Niewykorzystany klej lub silikon zazwyczaj traci swoje właściwości w ciągu pewnego czasu i może ulec przeterminowaniu, co prowadzi do konieczności jego wyrzucenia. Jednakże, unikając wyrzucania nieużywanego produktu, można nie tylko zadbać o środowisko, ale także zaoszczędzić pieniądze.

Korzystanie z mniejszych opakowań, które generują niższe koszty zakupu, oraz minimalizowanie ilości odpadów pozwala świadomie zarządzać zasobami i ogranicza marnotrawstwo. To podejście nie tylko przyczynia się do ochrony środowiska poprzez zmniejszenie ilości odpadów, ale również może być korzystne finansowo dla konsumenta.

W nowych pojemnościach oferowane są:

  • SILIKONY SANITARNE - biały/bezbarwny
  • SILIKONY UNIWERSALNE - biały/bezbarwny
  • KLEJE MONTAŻOWE HIGH TACK - biały/crystal

źródło i zdjęcie: Lakma