PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Systemy ocieplania i termorenowacji

Farba ceramiczna ACTIVE CARE - czyste powietrze w Twoim domu

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-09-15

Formaldehyd, lotny związek organiczny, jest niestety powszechnie obecny w naszych domach. Znajduje się w farbach, lakierach, meblach, sklejce, płytach drewnianych, tkaninach i wielu innych materiałach, z których korzystamy na co dzień. Niestety, formaldehyd jest bardzo toksyczny, szczególnie w wysokich stężeniach, i łatwo wchłania się przez układ oddechowy, co może prowadzić do szeregu uciążliwych i niebezpiecznych schorzeń.

Dlatego też na rynku pojawiła się farba ceramiczna ACTIVE CARE. To nowoczesny, plamoodporny, ekologiczny produkt, stworzony na bazie najwyższej jakości surowców ceramicznych, który ma zdolność pochłaniania wolnego formaldehydu. Ta farba wewnętrzna jest odporna na zmywanie, ma wysokie parametry kryjące i jest wydajna.

ACTIVE CARE jest przeznaczona do malowania ścian, sufitów oraz innych wewnętrznych powierzchni budynków wykonanych z różnego typu podłoży mineralnych, płyt gipsowo-kartonowych, gipsu oraz tapet. Doskonale sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach, gdzie wymagamy czystości powietrza, takich jak placówki oświatowe, szpitale, domy opieki, żłobki, sypialnie, a także pokoje dla dzieci. To farba, która jest przyjazna dla alergików.

W dobie rosnącej świadomości ekologicznej i troski o zdrowie, farba ceramiczna ACTIVE CARE to krok w dobrą stronę. Dzięki niej możemy cieszyć się nie tylko estetycznie malowanymi ścianami, ale także czystszym powietrzem w naszych domach. Zadbaj o swoje zdrowie i zdrowie swojej rodziny, wybierając farbę, która pomaga utrzymać powietrze w domu czystym i świeżym.

źródło i zdjęcia: Lakma