PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Grzejniki wodne

Purmo zadba o ciepło przy świątecznym stole

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2022-11-24

Za kilkanaście dni nadejdzie kalendarzowa zima, a wraz z nią najchłodniejsze dni w roku… Ale tylko na zewnątrz. W naszych domach zaczyna się okres przepełniony rodzinnym ciepłem i radością płynącą ze wspólnie spędzanego czasu. W tym wyjątkowym momencie roku warto zadbać o dobrą atmosferę w swoim otoczeniu.

Ciepłe wnętrza

Życie rodzinne najczęściej koncentruje się w kuchni i w salonie, dlatego pomieszczenia te zasługują na szczególną uwagę. Szeroka oferta produktów marki Purmo ułatwia wybór grzejnika dopasowanego do naszych potrzeb i stylu oraz wielkości wnętrza.

Miłośnikom klasyki z pewnością przypadną do gustu modele inspirowane stylem rustykalnym. Jeśli dodatkowo nasze wnętrze cechuje się niewielkim metrażem, warto rozważyć wybór grzejnika o pionowej orientacji.

Jednym z modeli o takim kształcie jest Purmo Vertical, który dostępny jest już od szerokości 300 mm. Model ten jest niezwykle funkcjonalny, a dodatkowo może stanowić element dekoracyjny. Profilowana przednia płyta nadaje mu wizualnej lekkości.

Vertical to pionowy grzejnik płytowy przeznaczony do montażu na wąskich i wysokich ścianach.
Vertical to pionowy grzejnik płytowy przeznaczony do montażu na wąskich i wysokich ścianach

Osoby ceniące elegancki minimalizm z pewnością zadowoli grzejnik płytowy Tinos V, którego ozdobny panel czołowy wraz z osłonami bocznymi tworzy jeden element.

Tinos V to grzejnik dekoracyjny, w którym ozdobny panel czołowy wraz z osłonami bocznymi tworzy jeden element.
Tinos V to grzejnik dekoracyjny, w którym ozdobny panel czołowy wraz z osłonami bocznymi tworzy jeden element

Ciepło rodzinne

Kiedy Purmo dba o komfort cieplny, my możemy skoncentrować się na tym co najważniejsze, czyli na pielęgnowaniu rodzinnych relacji. Warto zaangażować bliskich już w sam proces świątecznych przygotowań.

Tworzenie ozdób na choinkę, pieczenie pierniczków czy lepienie pierogów to wspaniała okazja do wspólnego spędzania czasu i celebrowania tych wyjątkowych dni. Ocieplaniu rodzinnej atmosfery sprzyjają też wspomnienia.

Świąteczne spotkania to dobra okazja, aby otworzyć stare albumy ze zdjęciami i przejrzeć zgromadzone pamiątki. Możliwe, że zostały na nich uwiecznione stare piece kaflowe, które dzisiaj zastępują w naszych domach nowoczesne grzejniki.

źródło i zdjęcia: Purmo Group Poland

Fotografia otwierająca: pixabay.com