PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Bramy garażowe, automatyka

Rozmawiamy z Bartoszem Woźniakiem - prezesem zarządu Key Polska sp. z o.o.

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2022-02-25

Marka Key Automation działa na rynku od lat 90-tych. Na czym polega tajemnica skutecznej współpracy polsko-włoskiej? 

Może zabrzmi to banalnie, ale sukces tkwi w zaufaniu, rzetelności i uczciwości zarówno po naszej jak i włoskiej stronie. Włoska finezja w połączeniu z polską pracowitością i otwartością stanowi mieszankę skazaną na sukces. Oczywiście kluczowe jest wieloletnie doświadczenie Key Automation w produkcji wysokiej jakości automatyki do bram, wyróżniającej się dodatkowo doskonałym designem. No, nie zapominajmy też o włoskiej gościnności, kuchni oraz winach, które smakują najlepiej w Wenecji i skutecznie zbliżają nas ku sobie (śmiech).

Rynek automatyki do bram w Polsce dynamicznie się rozwija. Na co stawiacie aktualnie w swojej ofercie, żeby przyciągnąć uwagę coraz bardziej świadomego i wymagającego klienta?

Nieustannie poprawiamy bezpieczeństwo naszej automatyki, już wkrótce w ofercie pojawi się nowa wersja centrali sterującej do napędów przesuwnych, która została wyposażona w dodatkowe zabezpieczenie przed przyciśnięciem przez bramę. Oprócz tego, stawiamy na rozwiązania w chmurze (KeyCloud) czy możliwość sterowania napędem przy pomocy smartfona.

Czy w tym roku planowane są jakieś nowości ofertowe?

Tak, lada chwila na naszej stronie internetowej key-polska.pl udostępnimy nasz najnowszy katalog produktów na rok 2022. Nowości to między innymi słupki kolumnowe ze zintegrowanym Night Light System, radiowa klawiatura dotykowa EGO, nowe lampy w zestawach automatyki oraz wiele innych.

Co wyróżnia Key Polska na tle konkurencji?

Po pierwsze, już samo spojrzenie na nasze napędy sprawia, że widzimy coś więcej niż zwykły napęd. Automatyka do bram Key Automation to połączenie napędu oraz oświetlenia ogrodu. Zastosowanie w napędach centrali 14A (One-For-All) oraz lampy sygnalizacyjnej z wbudowanym czujnikiem zmierzchu Eclipse daje wiele możliwości, między innymi uruchomienie oświetlenia ogrodu po zmroku.

Po drugie natomiast, podczas naszych szkoleń dla monterów często słyszymy, że instalacja, programowanie oraz uruchamianie naszych napędów i szlabanów jest o niebo łatwiejsze niż produktów innych firm.

Muszę powiedzieć, że wyprzedził Pan nieco moje następne pytanie. Czy firma Key Polska prowadzi regularnie szkolenia dla instalatorów? Dlaczego warto brać w nich udział? Jaki jest koszt szkolenia?

Prowadzimy szkolenia stacjonarne, w siedzibie naszej firmy przy ul. Akacjowej 4 w Suchym Lesie oraz webinary online. Wszystkie szkolenia są darmowe i odbywają się cyklicznie przez okrągły rok, zwykle są to piątki. Przyjęło się, że to właśnie ten ostatni dzień przed weekendem poświęcamy na wspólną edukację. Ukończenie stacjonarnego szkolenia niesie za sobą uzyskanie autoryzacji na instalację napędów do bram oraz szlabanów Key Automation.

Dzięki temu, klient ostateczny otrzymuje przedłużoną, 5-letnią gwarancję na nasze produkty. To z kolei przekłada się na większą konkurencyjność autoryzowanych punktów na rynku automatyki w Polsce. Warto więc korzystać z naszych szkoleń tym bardziej - że powtórzę jeszcze raz - są one darmowe. Zapisać się na nie można między innymi na naszej stronie internetowej.

źródło i zdjęcia: Key Polska

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum