Somfy rozpoczyna cykl szkoleń dla profesjonalistów w 2022 roku

Doświadczeni eksperci marki Somfy po raz kolejny zapraszają na cykl bezpłatnych szkoleń produktowych i technicznych. W pierwszej połowie 2022 roku odbędą się spotkania w formacie stacjonarnym oraz online. Część z nich będzie w późniejszym czasie dostępna do odtworzenia na popularnych platformach streamingowych.

Somfy rozpoczyna cykl szkoleń dla profesjonalistów w 2022 roku
Somfy Somfy jest światowym liderem branży automatyki i napędów do bram, rolet, żaluzji, markiz oraz rozwiązań do domów
www.somfy.pl
Somfy Somfy jest światowym liderem branży automatyki i napędów do bram, rolet, żaluzji, markiz oraz rozwiązań do domów
Dane kontaktowe:
22 509 53 00
Marywilska 34, 03-228 Warszawa
Zobacz firmę w innym dziale: Ogrodzenia i bramy ogrodzeniowe

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Czego dowiesz się z artykułu?

Harmonogram szkoleń Somfy w 2022 roku

Szkolenia kierowane są do instalatorów, sprzedawców i wszystkich osób chcących poznać rozwiązania oferowane przez firmę Somfy. Eksperci szczegółowo omówią cechy produktów, dzięki czemu uczestnicy będą mogli swobodnie dobierać odpowiednie rozwiązania do potrzeb swoich klientów i realizowanych projektów. To kolejny sposób – obok mobilnych aplikacji i narzędzi online – wspierania profesjonalistów, którzy w swojej pracy wykorzystują rozwiązania smart home. Dzięki szkoleniom uczestnicy zaktualizują, ale i pozyskają dodatkową wiedzę z zakresu m. in. automatyki do rolet, żaluzji, bram dostarczanych przez Somfy. 

Harmonogram szkoleń Somfy - I połowa 2022 roku
Harmonogram szkoleń Somfy - I połowa 2022 roku fot. Somfy

To już kolejna edycja szkoleń technicznych i produktowych Somfy kierowanych do specjalistów, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje i poszerzyć wiedzę z zakresu naszych rozwiązań i produktów smart home. W samym 2021 roku w spotkaniach stacjonarnych i webinarach uczestniczyło ponad 1500 osób. Obserwujemy też u naszych partnerów, że po szkoleniach rośnie liczba projektów realizowanych w oparciu o produkty postrzegane jako "zbyt zaawansowane". W pierwszych sześciu miesiącach 2022 roku zaplanowaliśmy aż 17 otwartych spotkań z marką Somfy. Dodatkowo dla naszych klientów mamy także oferty spersonalizowane. Stale rozwijamy koncept szkoleń, podczas których stawiamy na aspekty profesjonalnego montażu i sprawnej konfiguracji rozwiązań. Przekłada się na najwyższą jakość produktu końcowego, czyli zautomatyzowanych osłon, bram i ekosystemu smart - mówi Jarosław Getka, kierownik działu technicznego

Formuła szkoleń Somfy w 2022 roku

Szkolenia będą odbywać się w dwóch formułach:

  • stacjonarnie w centrum szkoleniowym i showroomie Happy Home Somfy w Warszawie przy ul. Marywilskiej 34 oraz w Niepołomicach, 
  • online w formule "live" przez platformę webinarową.

Tematyka obejmuje m.in. rozwiązania do karniszy, napędy do rolet, żaluzji, screenów, pergoli i markiz, ale także pakiet TaHoma suite z centralą TaHoma switch czy sterowanie oświetleniem i ogrzewaniem. Profesjonaliści poznają również inne produkty ułatwiające ich codzienną pracę, jak Set&Go io, które prowadzi instalatora krok po kroku przez proces instalacji. Dodatkowo na platformie szkoleniowej Somfy przygotowało materiały w postaci nagrań wideo ze szkoleń technicznych oraz prezentacje produktowe, które będzie można odtworzyć w dowolnym momencie. Są one dostępne 24 godziny, siedem dni w tygodniu i zostały oznaczone jako "permanentne".

Szkolenia są bezpłatne. Aby wziąć w nich udział wymagana jest jedynie rejestracja on-line. Następnie, w przypadku spotkań online, wystarczy skorzystać z otrzymanego linku i wziąć udział w sesji szkoleniowej za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfonu. Na koniec uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający ich udział.

Kto poprowadzi szkolenia Somfy w 2022 roku?

Michał Seroka - trener techniczny z wieloletnim doświadczeniem pracy w branży automatyki budynkowej. Ciągłe poszerzanie wiedzy i kontakt na co dzień z klientami sprawiają, że prowadzone przez niego szkolenia stanowią połączenie informacje teoretycznych z praktycznymi, popartymi realnymi przykładami.

Stanisław Homziuk - ekspert Somfy z wieloletnim doświadczeniem w dziale technicznym. Prowadzi szkolenia z zakresu doboru i instalacji napędów i sterowań do osłon przeciwsłonecznych i bram. Należy do Stowarzyszenia KNX. Specjalizuje się w projektach automatyki budynkowej oraz przygotowaniu schematów technicznych do projektów obiektów użyteczności publicznej.

źródło i zdjęcia: Somfy