MONOBLOK: pierwszorzędna pompa ciepła

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
MONOBLOK: pierwszorzędna pompa ciepła

Od kwietnia 2021 r. STIEBEL ELTRON oferuje swoim klientom monoblokowe, inwerterowe pompy ciepła powietrze-woda w pakietach.

aktualizacja: 2021-06-17 04:29:57

HPA 8 Plus do nowych budynków

Pakiet FLEX Set oparty na pompie ciepła HPA-O 8CS Plus przeznaczony jest do nowego domu z zapotrzebowaniem na moc grzewczą 6-12 kW, z niskotemperaturowym systemem grzewczym (np. ogrzewanie podłogowe) z możliwością indywidualnego dostosowania zasobnika c.w.u. w zależności od potrzeb mieszkańców. Przy 100% ogrzewaniu podłogowym i spełnieniu zawsze otwartych 4 pętli po min. 70 m.b. każda na powierzchni min. 30 m2 nie wymagany jest zbiornik buforowy.

W pakiecie znajdują się:

  • Powietrzna pompa ciepła do montażu zewnętrznego HPA-O 8CS Plus z funkcją grzania i chłodzenia.
  • Wewnętrzny moduł hydrauliczny HM TREND wyposażony w niezbędne elementy (elektroniczną pompę obiegową, zawór przełączający 3-drogowy (c.o./c.w.u.), grzałkę elektryczną jako źródło szczytowe lub awaryjne, naczynie wzbiorcze c.o. z zaworem bezpieczeństwa, automatykę pompy ciepła WPM), które umożliwiają szybki montaż oraz indywidualne podłączenie zasobnika ciepłej wody użytkowej (SBP) oraz jeżeli system grzewczy tego wymaga zbiornika buforowego (SBP).
  • Przyłącze hydrauliczne z zaworami odcinającymi AS HM TREND.

Możliwość uzupełnienia pakietu o zasobnik c.w.u. (SBB) oraz ewentualny zbiornik buforowy (SBP) w ramach kampanii promocyjnej.

Pompa ciepła HPA-O 8 Plus
Pompa ciepła HPA-O 8 Plus

HPA-O Premium do nowych i modernizowanych budynków

3 Pakiety BASIC Set oparte na pompach ciepła HPA-O 7/10/13 (S) (C) Premium przeznaczone są do nowego i modernizowanego domu z zapotrzebowaniem na moc grzewczą 6-20 kW, z systemem grzewczym z temperaturą zasilania do 65°C do -20°C temperatury zewnętrznej (np. ogrzewanie grzejnikowe, podłogowe lub mieszane) z możliwością indywidualnego dostosowania systemu grzewczego (zasobnika c.w.u. w zależności od potrzeb mieszkańców, zbiornika buforowego, obiegów grzewczych). Przy 100% ogrzewaniu podłogowym i spełnieniu zawsze otwartych 4 pętli po min. 70 m.b. każda na powierzchni min. 30 m2 nie wymagany jest zbiornik buforowy.

  • Powietrzna pompa ciepła do montażu zewnętrznego HPA-O 7/10/13 (S)(C) Premium z funkcją grzania lub grzania i chłodzenia (C) z wbudowaną grzałką elektryczną jako źródło szczytowe 8,8 kW.
  • Automatyka naścienna pompy ciepła WPM.
  • Przyłącze hydrauliczne 90° do pompy ciepła przechodzące na gwint zewn. 1¼" z obudową maskującą w kolorze białym, odporną na warunki atmosferyczne AS-WP2.

Możliwość uzupełnienia pakietu o zasobnik c.w.u. (SBB) oraz ewentualny zbiornik buforowy (SBP) w ramach kampanii promocyjnej.

Pompa ciepła HPA-O 10 Premium
Pompa ciepła HPA-O 10 Premium

Komfort 5-letniej gwarancji!

STIEBEL ELTRON dba o najwyższy komfort swoich Klientów. Dlatego przy zakupie dowolnej pompy ciepła dedykowanej domom wraz z osprzętem oraz systemem centralnej wentylacji otrzymasz 5-letnią gwarancję na cały system. Przy okazji oszczędzisz 1000 zł.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Koszty instalacji pompy ciepła
Koszty instalacji pompy ciepła
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje