Patio i Patio Mini - nowe ogrzewacze gazowe Kratki.pl

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Patio i Patio Mini - nowe ogrzewacze gazowe Kratki.pl

Nowość marki Kratki: ogrzewacze gazowe Patio z zachwycającą wizją ognia, dodatkowo podkreśloną obudową z naturalnego spieku kwarcowego. 

aktualizacja: 2020-07-22 10:33:28

W jak wyjątkowość

Debiutujące ogrzewacze gazowe Patio oraz Patio Mini to propozycja dla tych, którzy marzą o tym, by przeprowadzić szybką i piękną metamorfozę swojego ogrodu, balkonu czy tarasu. To, co wyróżnia premierowe modele polskiego producenta, to nie tylko zachwycająca wizja ognia oraz elegancka minimalistyczna obudowa jedynej w swoim rodzaju „lampy ogrodowej”, ale wykończenie dolnej części ogrzewacza spiekiem kwarcowym.

P jak piękno

Dla miłośników minimalizmu idealnym wyborem będą ogrzewacze Patio z obudową w kolorze Calce Antracite w tak modnym obecnie antracycie. Uniwersalnym rozwiązaniem będą także modele w ponadczasowej czerni i nieco tajemniczej szarości (Patio ze spiekiem kwarcowym Naturali Pietra Grey czy Nero Assoluto). Zwolennikom jasnej palety barw z pewnością do gustu przypadnie ogrzewacz gazowy wykończony obudową w rozbielonej szarości z widocznymi nutami bieli (Patio ze spiekiem Fokos Sale lub Naturali Ossidiana Vena Chiara), chociaż niekwestionowanymi bohaterami tej serii pozostają ogrzewacze, których obudowa została wykonana z płyt wielkoformatowych z kolekcji Filo. Wyróżnia je niecodzienna faktura przypominająca gęsto plecioną tkaninę z metalicznym połyskiem. Błyszcząca konstrukcja tworzy niepowtarzalny spektakl z naturalnymi promieniami światła oraz z blaskiem ognia ogrzewacza Patio. 

K jak komfort

Premierowe modele ogrzewaczy gazowych są także wyjątkowo łatwe w użyciu. Do ich uruchomienia wystarczy jedno kliknięcie, a obsługa pozostaje intuicyjna. Warto podkreślić, że urządzenia marki Kratki nie wymagają specjalistycznego sprzętu i środków do czyszczenia. Szyby się nie zadymiają, a spieki kwarcowe to materiał słynący ze swej odporności na uszkodzenia, zarysowania i zabrudzenia.

Dodatkowo, nie szkodzi im wysoka temperatura, mróz, wilgoć czy woda. Komfortowe użytkowanie ogrzewaczy gazowych to także gwarancja 100% bezpieczeństwa. Bezawaryjną pracę urządzenia gwarantują zawór przechyłowy, czujnik termopary oraz specjalnie zaprojektowany sterownik. 

Patio w wykończeniu ze spieków kwarcowych ze sterowaniem automatycznym

E jak ekologia

Ogrzewacze gazowe spalają czyste paliwo, czyli gaz propan butan lub czysty propan nie przyczyniając się tym samym do powstania smogu i pogarszania jakości powietrza. Wykorzystane w modelach Patio i Patio Mini spieki kwarcowe, także nie wydzielają do atmosfery żadnych substancji szkodliwych gdyż są produktem naturalnym powstającym z mieszaniny iłów łupkowych, granitu, kwarcu i pigmentów ceramicznych. 

Ceny:

  • Patio w wykończeniu ze spieków kwarcowych ze sterowaniem manualnym - 3 900 zł 
  • Patio w wykończeniu ze spieków kwarcowych ze sterowaniem automatycznym - 5 900 zł

A dla tych, którzy w tym roku kupią kominek lub piec wolno stojący marki Kratki, firma przygotowała konkurs z wyjątkowymi nagrodami, m.in. z hybrydową Toyotą RAV 4. Wystarczy zakupić urządzenie i pochwalić się swoją nową aranżacją. Konkurs trwa do 31 grudnia, a z jego szczegółami można zapoznać się na stronie https://kratki.com/konkurs/ 

 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak palić w kominku, kozie grzewczej, piecu? Palenie od góry
Jak palić w kominku, kozie grzewczej, piecu? Palenie od góry
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje