Patio i Patio Mini - nowe ogrzewacze gazowe Kratki.pl

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Patio i Patio Mini - nowe ogrzewacze gazowe Kratki.pl

Nowość marki Kratki: ogrzewacze gazowe Patio z zachwycającą wizją ognia, dodatkowo podkreśloną obudową z naturalnego spieku kwarcowego. 

aktualizacja: 2020-07-22 10:33:28

W jak wyjątkowość

Debiutujące ogrzewacze gazowe Patio oraz Patio Mini to propozycja dla tych, którzy marzą o tym, by przeprowadzić szybką i piękną metamorfozę swojego ogrodu, balkonu czy tarasu. To, co wyróżnia premierowe modele polskiego producenta, to nie tylko zachwycająca wizja ognia oraz elegancka minimalistyczna obudowa jedynej w swoim rodzaju „lampy ogrodowej”, ale wykończenie dolnej części ogrzewacza spiekiem kwarcowym.

P jak piękno

Dla miłośników minimalizmu idealnym wyborem będą ogrzewacze Patio z obudową w kolorze Calce Antracite w tak modnym obecnie antracycie. Uniwersalnym rozwiązaniem będą także modele w ponadczasowej czerni i nieco tajemniczej szarości (Patio ze spiekiem kwarcowym Naturali Pietra Grey czy Nero Assoluto). Zwolennikom jasnej palety barw z pewnością do gustu przypadnie ogrzewacz gazowy wykończony obudową w rozbielonej szarości z widocznymi nutami bieli (Patio ze spiekiem Fokos Sale lub Naturali Ossidiana Vena Chiara), chociaż niekwestionowanymi bohaterami tej serii pozostają ogrzewacze, których obudowa została wykonana z płyt wielkoformatowych z kolekcji Filo. Wyróżnia je niecodzienna faktura przypominająca gęsto plecioną tkaninę z metalicznym połyskiem. Błyszcząca konstrukcja tworzy niepowtarzalny spektakl z naturalnymi promieniami światła oraz z blaskiem ognia ogrzewacza Patio. 

K jak komfort

Premierowe modele ogrzewaczy gazowych są także wyjątkowo łatwe w użyciu. Do ich uruchomienia wystarczy jedno kliknięcie, a obsługa pozostaje intuicyjna. Warto podkreślić, że urządzenia marki Kratki nie wymagają specjalistycznego sprzętu i środków do czyszczenia. Szyby się nie zadymiają, a spieki kwarcowe to materiał słynący ze swej odporności na uszkodzenia, zarysowania i zabrudzenia.

Dodatkowo, nie szkodzi im wysoka temperatura, mróz, wilgoć czy woda. Komfortowe użytkowanie ogrzewaczy gazowych to także gwarancja 100% bezpieczeństwa. Bezawaryjną pracę urządzenia gwarantują zawór przechyłowy, czujnik termopary oraz specjalnie zaprojektowany sterownik. 

Patio w wykończeniu ze spieków kwarcowych ze sterowaniem automatycznym

E jak ekologia

Ogrzewacze gazowe spalają czyste paliwo, czyli gaz propan butan lub czysty propan nie przyczyniając się tym samym do powstania smogu i pogarszania jakości powietrza. Wykorzystane w modelach Patio i Patio Mini spieki kwarcowe, także nie wydzielają do atmosfery żadnych substancji szkodliwych gdyż są produktem naturalnym powstającym z mieszaniny iłów łupkowych, granitu, kwarcu i pigmentów ceramicznych. 

Ceny:

  • Patio w wykończeniu ze spieków kwarcowych ze sterowaniem manualnym - 3 900 zł 
  • Patio w wykończeniu ze spieków kwarcowych ze sterowaniem automatycznym - 5 900 zł

A dla tych, którzy w tym roku kupią kominek lub piec wolno stojący marki Kratki, firma przygotowała konkurs z wyjątkowymi nagrodami, m.in. z hybrydową Toyotą RAV 4. Wystarczy zakupić urządzenie i pochwalić się swoją nową aranżacją. Konkurs trwa do 31 grudnia, a z jego szczegółami można zapoznać się na stronie https://kratki.com/konkurs/ 

 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak palić w kominku, kozie grzewczej, piecu? Palenie od góry
Jak palić w kominku, kozie grzewczej, piecu? Palenie od góry
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje