Na co należy zwrócić uwagę wybierając osprzęt do zastosowania w ogrodzie i na tarasie?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Na co należy zwrócić uwagę wybierając osprzęt do zastosowania w ogrodzie i na tarasie?

Odpowiedź eksperta: Wybierając osprzęt do zastosowania w ogrodzie i na tarasie należy kierować się nie tylko jego wyglądem, ale także przystosowaniem do pracy w warunkach zewnętrznych. W celu osiągnięcia niezawodności pracy urządzenia i bezpieczeństwa jego użytkowników należy kupować sprzęt od renomowanych producentów przeznaczony do właśnie takich zastosowań. Gwarancją tego są certyfikaty i deklaracje zgodności urządzeń oraz odpowiedni stopień ochrony IP potwierdzony przeprowadzonymi przez producenta testami.

aktualizacja: 2019-07-18 10:26:24

Nowoczesne systemy zasilania podziemnego są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie nie chcemy, aby osprzęt elektryczny rzucał się w oczy. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji urządzenie nie przeszkadza podczas użytkowania powierzchni, zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom oraz nie pozwala na ingerencję osób postronnych. Fachowe doradztwo przy doborze i niezawodne wykonanie sprawiają, iż każdy produkt firmy MOSER jest produktem najwyższej jakości, który z całą odpowiedzialnością możemy polecić.

Kolumny ogrodowe MOSER budzą "zielone aranżacje" do nowego życia. Dzięki ich zastosowaniu, zasilanie elektryczne i wodne jest nieskomplikowane oraz atrakcyjne dla oka w niezliczonych obszarach zewnętrznych, takich jak parki i ogrody, place zabaw, boiska, pola campingowe, przystanki autobusowe, baseny i nabrzeża portowe i wiele innych. Szeroki wybór asortymentu zapewnia możliwość wyposażenia słupków w gniazda, oświetlenie, przyłącza wodne, interkomy itp. Obszar wejściowy budynku jest jego wizytówką. Kolumny MOSER z powodzeniem łączą nienachalny i nowoczesny design z wysoką funkcjonalnością, niezawodnością i bezpieczeństwem użytkowników.

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!

Kamil Ożóg
Specjalista ds. Technicznych
PCE POLSKA

Dodaj komentarz

time image
time image
Jak szybko i prosto podłączyć przewody do nowego gniazda
Jak szybko i prosto podłączyć przewody do nowego gniazda
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny