Konkurs fotograficzny - "Dom w szczegółach"

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
aktualizacja: 2012-04-11 05:30:59
Konkurs fotograficzny - "Dom w szczegółach"

Zapraszamy Państwa do konkursu fotograficznego na stronie galeria.budujemydom.pl. Wystarczy między 11 a 22 kwietnia 2012 r. umieścić przynajmniej 5 zdjęć detalu swojego domu: dachu, instalacji, ogrodzenia, basenu, garażu, tarasu, balkonu, ogrodu zimowego. Oczekujemy niebanalnych pomysłów na zdjęcia. Do wygrania jest jedna roczna prenumerata magazynu Digital Camera Polska.  Nagrodami dodatkowymi są trzymiesięczne prenumeraty magazynu Czas na Wnętrze dla pięciu osób.

DCPCNW

Fragment aktualnego wydania Digital Camera Polska można przejrzeć pod adresem https://ulubionykiosk.pl/wydawnictwo/52-digital-camera-polska a Czas na Wnętrze

REGULAMIN KONKURSU "Dom w szczegółach"

1. Organizator Organizatorem konkursu pod nazwą "Dom w szczegółach" (dalej jako "Konkurs"), jest redakcja   portalu BudujemyDom.pl, wydawnictwo AVT-Korporacja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-197) przy ul. Leszczynowej 11. NIP 527-020-01-77 Kapitał zakładowy 700 000,00 zł Numer KRS: 0000035930) zwany dalej "Organizatorem".

2. Czas trwania Konkurs "Dom w szczegółach" jest organizowany w dniach: od 11 kwietnia 2012 do 22 kwietnia 2012 roku.

3. Zasięg terytorialny Konkurs organizowany jest na terenie Polski. Jego przebieg ma miejsce stronie .

4. Uczestnictwo

4.1 W Konkursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają konto na .

4.2 W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani zatrudnieni na podstawie umów cywilnoprawnych współpracownicy organizatora.

4.3 Osoby nie mające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w Konkursie jedynie po uzyskaniu zgody przedstawiciela ustawowego.

5. Zasady Konkursu

5.1. W konkursie biorą udział zdjęcia umieszczone na stronie w dniach 11 kwietnia - 22 kwietnia 2012 roku.

5.2. W Konkursie biorą udział użytkownicy, którzy umieszczą na stronie przynajmniej 5 zdjęć detalu swojego domu: dachu, instalacji, ogrodzenia, basenu, garażu, tarasu, balkonu, ogrodu zimowego.

5.3. Każdy użytkownik może zarejestrować dowolną ilość zdjęć i albumów swojego domu.

5.4. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie zdjęcia własnego autorstwa. Zgłoszenie zdjęcia do konkursu jest jednoznaczne ze złożeniem przez uczestnika oświadczenia, że jest autorem załączonego zdjęcia, że posiada do niego wszelkie prawa autorskie i nie istnieją żadne przeciwwskazania prawne lub faktyczne do jego zamieszczenia na stronie internetowej Organizatora konkursu. W wypadku gdyby oświadczenie uczestnika okazało się niezgodne z prawdą, Uczestnik zobowiązuje się zaspokoić wszelkie roszczenia osób trzecich oraz naprawić wszelkie spowodowane tym szkody.

5.6. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne i nie wiąże się z wnoszeniem opłat.

5.7. Nadesłanie pracy konkursowej jest równoznaczne z wyrażeniem nieodwołalnej zgody na nieograniczone korzystanie z nadesłanego zdjęcia lub jego fragmentów przez Organizatora konkursu. Zgoda ta dotyczy w szczególności publikacji w prasie i na stronie internetowej.

5.8. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia zdjęć, które:

a. naruszają powszechnie obowiązujące przepisy prawa;
b. są sprzeczne z dobrymi obyczajami lub mogą być uznane za obelżywe, kojarzyć się z przemocą lub rasizmem i innymi przejawami dyskryminacji;
c. odnoszące się do polityki, religii, hazardu, alkoholu, wyrobów tytoniowych;
d. zawierają pornografię zarówno osób dorosłych, jak i dzieci;
e. zawierają wizerunki osób powszechnie znanych, w szczególności aktorów, muzyków, sportowców, jak również postaci z filmów animowanych, i innych, chyba, że wyraziły one zgodę na zrobienie odpowiedniego zdjęcia;
f. zawierają znaki towarowe lub inne treści, do których prawa przysługują osobom trzecim, w szczególności produkty markowe, znaki promocyjne, oznaczenia handlowe i firmowe, loga przedsiębiorstw lub organizacji, symbole organizacji lub partii politycznych, znaki i symbole związanych z igrzyskami olimpijskimi za wyjątkiem logo Organizatora.
g. niewłaściwe z innych powodów. 5.9. Organizator zastrzega sobie prawo do moderowania galerii konkursowej.

5.10. W przypadku uzasadnionego podejrzenia oszustwa Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia konta Użytkownika i/lub zdjęcia.

6. Wyłonienie Zwycięzców

6.1. Wyniki ogłoszone zostaną 23 kwietnia 2012 roku na stronie www.budujemydom.pl, oraz stronie serwisu na Facebooku.

6.2. Zwycięzcą nagrody głównej (rocznej prenumeraty miesięcznika Digital Camera Polska) jest 1 osoba, która zostanie wytypowana przez jurorów w składzie: Szymon Narożniak - Wydawca serwisów   online, Marcin Szymanik - Redaktor serwisu www.budujemydom.pl, Paweł Romanowski - Redaktor serwisu . Zwycięzcą dodatkowych nagród (3 miesięczna prenumerata miesięcznika Czas na Wnętrze) jest 5 osób, które zostaną wytypowane przez przedstawiciela Organizatora.

6.3. Zwycięzca nagrody głównej otrzymuje roczną prenumeratę miesięcznika Digital Camera Polska. Zwycięzcy nagród dodatkowych otrzymują trzymiesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze zaczynając od wydania majowego.

6.4. Zwycięzca ma 2 tygodnie od dnia ogłoszenia wyników na przesłanie na mail adresu, na który ma zostać dostarczona nagroda (tylko i wyłącznie na terenie Polski), w innym przypadku prawo do nagrody przepada. Nagroda jest przekazywana innemu uczestnikowi konkursu wybranemu przez Organizatora.

6.5. Nagroda będzie dostarczona do zwycięzcy w ciągu 2 tygodni od dnia przesłania przez zwycięzcę adresu dostawy.

7. Postanowienia końcowe

7.1 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Konkursu w dowolnym momencie.

7.2 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania dodatkowych nagród i opcji w trakcie trwania konkursu jak również po jego zakończeniu.

7.3 Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia okresu trwania konkursu, po wcześniejszym przedstawianiu na stronie www.budujemydom.pl zasad jego przedłużenia.

7.4 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do regulaminu konkursu.

Zdaniem naszych Czytelników

time image

24 Kwi 2012, 09:23

P.S.S.TY ŁOSiu .. tobie też ... dziękuję.

time image

24 Kwi 2012, 08:45

TY KOcie GRATY!!!!

time image

24 Kwi 2012, 06:10

Wszystkie trzy lwy dziękują Redakcji bardzo bardzo. I już się cieszą na rozkosze płynące z czytania DCP.P.S. elutek tobie też dziękuję

time image

24 Kwi 2012, 04:51

Cytat Oczekujemy niebanalnych pomysłów na zdjęcia. Cytat Roczną prenumeratę miesięcznika Digital Camera Polska otrzymuje Trzylwy no i jakże by inaczej - zdjęcia ...

time image

23 Kwi 2012, 11:19

Roczną prenumeratę miesięcznika Digital Camera Polska otrzymuje Trzylwy, natomiast trzymiesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze otrzymuje Karolina Bill.PozdrawiamMarcin Szymanik

time image

Gość arturo72

20 Kwi 2012, 22:28

Cytat Jak dodawać zdjęcia ? gdy pjawia się komunikat "Regulamin".. Cytat Należy się zarejestrować na stronie http://galeria.budujemydom.pl/rejestracja.html i dodać zdjęcia. ...

time image

18 Kwi 2012, 06:41

Należy się zarejestrować na stronie http://galeria.budujemydom.pl/rejestracja.html i dodać zdjęcia.

time image

Gość as11

17 Kwi 2012, 06:25

Jak dodawać zdjęcia ? gdy pjawia się komunikat \"Regulamin\"..

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl
Pokaż wszystkie komentarze

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny