Yale i Somfy łączą swoje siły, aby stworzyć bezpieczniejszy i bardziej zintegrowany dom

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Yale i Somfy łączą swoje siły, aby stworzyć bezpieczniejszy i bardziej zintegrowany dom

Yale, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie zabezpieczeń do inteligentnego domu, połączył siły z Somfy, specjalistą w dziedzinie automatyki domowej, aby zaoferować konsumentom nowe funkcje i bezpieczniejszy, bardziej zintegrowany dom dopasowany do intensywnego, codziennego życia.

aktualizacja: 2022-10-21 06:09:35

Dzięki temu partnerstwu użytkownicy inteligentnych zamków Yale będą mieli możliwość ryglowania i odryglowywania swoich drzwi oraz sprawdzania statusu zamka za pomocą aplikacji Somfy TaHoma. Ponadto integracja pozwoli na tworzenie konkretnych scenariuszy, dostosowanych do codziennych zwyczajów i potrzeb konsumentów.

Yale to globalna marka z liniami produktów specyficznymi dla regionu, więc partnerstwo przełoży się na portfolio inteligentnych zamków pracujących z technologią Yale Access dostępnych w wielu regionach, m.in. w Europie, Skandynawii, Indiach i regionie Azji i Pacyfiku. W Europie integracja przyniesie korzyści użytkownikom Linus® Smart Lock.

Jako nowy dodatek do ekosystemu połączonych produktów Somfy, zamek Linus® Smart Lock można kontrolować razem z urządzeniami od Somfy, a także innych marek. Aby zapewnić pełną elastyczność, użytkownicy mogą sprawdzać i zmieniać status dowolnego sprzętu podłączonego do aplikacji TaHoma. Konkretne scenariusze, takie jak "Wyjście z domu" lub "Powrót do domu", można również aktywować na ekranie głównym aplikacji TaHoma lub za pomocą pilota Keygo io firmy Somfy.

Opierając się na misji firm polegającej na rozszerzaniu połączonych ekosystemów produktów, Somfy i Yale (ASSA ABLOY) stanowią część partnerstwa na rzecz ekosystemów łączności wraz z firmami Danfoss i Schneider Electric. Celem współpracy jest oferowanie przetestowanych, zweryfikowanych urządzeń i systemów, które z jednej strony współdziałają aby spełnić potrzeby ich użytkowników, a z drugiej są łatwe w instalacji i konserwacji dla instalatorów. Same rozwiązania są interoperacyjne i kompatybilne ze sobą, co ułatwia integrację.

Poprzez partnerstwo, firmy Yale (ASSA ABLOY), Danfoss, Schneider Electric i Somfy dostosowują swoje strategie łączności i technologii w celu opracowania otwartego ekosystemu, dzięki czemu ich produkty będą bezproblemowo współdziałać w wybranych przypadkach użycia, przynosząc konsumentom wymierne korzyści.

www.yalehome.com/pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!